Вопросы с иностранцами и разводная оплата. Эти тенденции по аренде жилья сохранятся в 2018 году

11 января 2018, 15:31
 

Проблеми для іноземців та розведена оплата. Такі тенденції ринку орендованого житла спостерігались у дві тисячі сімнадцятому році. Наші кореспонденти вирішили дізнатись, які особливості будуть цього року та чи здорожчають наймані квартири?

Три з половиною - шість тисяч гривень за однокімнатну, чотири з половиною тисяч - вісім-десять за двокімнату та трикімнаті приблизно за такою ж ціною. Саме така середня вартість орендованого житла у Харкові була у дві тисячі сімнадцятому. Цього року, переконує експерт з нерухомості Ігор Балака, ціни зростуть на десять-п'ятнадцять відсотків. Серед тенденцій, що були та збережуться - розведена оплата. Якщо раніше власник брав кошти за лічильниками та власне саму оренду, то тепер це вже три платежі. 
 
Ігор Балака експерт з нерухомості 
 
Непосредственно арендная плата, непосредственно стоимость теплосбыта и квартплаты, и то, что идет по счетчикам. Зачем они то делают? Для того, чтобы четко понимать, а сколько же денег они получат от арендной платы. Это хорошо для потенциальных арендаторов, когда идет лето и не очень хорошо, когда идет зима, когда они смотрят на платежки и хватаются за сердце.
 
Крім того, спостерігається тенденція, каже експерт, коли іноземцям важко знайти житло. Вони хочуть в центрі, готові платити, але тут їм проблематично підібрати квартиру. 
 
Ігор Балака експерт з нерухомості 
 
Некоторые собственники не хотят пускать иностранцев. Почему? Потому что отношение к съемному жилью у них иногда своеобразное, это раз. И второй момент, как правило, иностранцы хотят жить в каких-то локациях, которые им удобны. Это недалеко от вузов, это хорошие транспортные развязки и там, где есть земляки. В основном те вузы, в которых они предпочитают обучаться находятся в центральных районах, соответственно в центре небольшое количество квартир, которые сдаются. 
 
Також цього року збережеться тенденція, коли трикімнатні та чотирихкімнаті квартири орендують декілька людей. Раніше власники не це не йшли. Тепер через комунальні платежі та податок на нерухомість змушені. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу