Харьковские слоны играют с ёлками, а медведи, барсуки, байбаки и белки не могут уснуть

11 января 2018, 17:12
 

Ялинки у якості іграшок та святковий стіл. Двом найбільшим мешканцям Харківського зоопарку слонам Ауну та Тенді підготували новорічні розваги. Як цю аномально теплу зиму проводять інші вихованці зоосаду, а саме ті хто впадає у сплячку у нашому наступному матеріалі.

Харків'яни-багатотонники відсвяткували новорічні свята та отримали до них подарунки. Хоча відбулося це і трохи пізніше ніж у людей. Все це про найбільших мешканців міського зоопарку слонів Ауна Нейн Лейна та Тенді. Для них співробітники зоосаду підготували святковий стіл, звичайно без традиційних олів'є та холодців, бо ці страви не корисні для тварин та не входять до їхнього раціону. Проте були інші смаколики. 
 
Юрій Даниленко завідувач відділу слонів і бегемотів Харківського зоопарку
 
Мы своим животным приготовили сюрприз - праздничный стол. В виде овощей и фруктов - бананов, различных сладостей - это ванильные сушки, сахар и так далее. Это слоны очень любят. Сушки идут в виде поощрения их всего лишь 2 кг на двоих слонов. По 2 кг зерна, по 20 кг морковки, 20 кг свеклы, 20 кг яблок, немножко хлеба. А всё остальное сено и ветки. И по 4 кг бананов. 
 
А от у якості подарунків для слонів привезли ялини. Хвойники не є частиною раціона тварин, це скоріш елемент декору вольєру та велика іграшка з якою можна погратися. Подарували ялинки і ведмедям. Вони внаслідок аномально теплих для зими температур так і не впали у зимову сплячку. 
 
Олег Грищенко керівник зоологічної частини Харківського зоопарку
 
Все они ждут холодов и ложатся спать. Но, к сожалению, в этом году это не наступило и это озодачило наших животных. В общем-то биология берёт своё, они постоянно укладываются, утром встают - зима не наступила, опять выходят, опять едят и это повторяется уже второй месяц. Они немножко в состоянии удивления, если можно так сказать человеческим языком. Так же не впали в спячку у нас барсуки, байбаки и белки.
 
Побачити ведмедів, слонів та інших мешканців Харківського зоопарку городяни та гості міста зможуть після масштабної реконструкції, що наразі триває. Нових тварин передадуть безкоштовно в рамках програми Європейської асоціації зоопарків та акваріумів. Серед нових жителів Харківського зоопарку будуть жирафи, пінгвіни та білі ведмеді. Зведуть у зоопарку і океанаріум.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу