В Харькове с начала года - ни одного случая заболевания корью

10 января 2018, 15:44
 

В Україні спалах кору. У Харкові ж з початку року не зареєстровано жодного випадку захворюванності. Як зазначають медики перед усім завдяки своєчаному проведенню вакцінації проти цього недугу минулими роками. Вакцина в наявності і зараз, тож радять дотримуватися календаря необхідних щеплень.

У Харкові спалаху захворюванності на кір не фіксують, про це з полегшенням зазначають фахівці Департаменту охорони здоров"я міськради. В той час коли в інших українських містах на лікарняних ліжках загалом опинились сотні хворих, у Першій столиці з початку року не захворіло жодної дитини. 
 
Маргарита Голубова заступник директора Департаменту охорони здоров'я 
 
Год мы начали спокойно и вот за прошедшую первую декаду нового года никаких случаев заболевания корью не зарегистрировано. Ажиотажа никакого нет. Единственное, что харьковчане должны знать, что проблема повышенной заболеваемости - это западные регионы, поэтому если посещают эти регионы, то надо понимать прививался ли ты против кори или твой ребёнок и если посещают, то как-то выяснить эпидситуацию в тех семьях, куда едут или людей, с которыми общаются. 
 
Та й минулоріч кір також практично оминула Харків. Якщо в Україні кількість хворих в порівнянні з 2016-им роком збільшилась майже в 40 разів і склала понад 3 тисячі чоловік, то у Харкові зареєстрували лише 6 випадків. Здебільшого такий результат, пояснюють фахівці, став можливим завдяки проведенним щепленням, що є основною профілактикою недугу. 
 
Маргарита Голубова заступник директора Департаменту охорони здоров'я 
 
В городе Харькове всегда планово и спокойно вакцинировали деток и спасибо харьковчанам, которые не отказываются от вакцинации, отказов очень мало. Учёными проводились исследования на напряжённость иммунитета в разных детских поликлиниках и исследования показали, что напряжённость иммунитета наших деток-харьковчан достаточная. Это ещё раз говорит о том, что если вакцинируются дети своевременно  и в определённом количестве будет  хороший иммунитет и распространение инфекции, даже при единичных случаях, не будет происходить. На сегодня мы имеем достаточное количество вакцины   И бесплатная вакцинация может быть проведена в любой детской поликлинике. 
 
Фахівці і зараз радять не нехтувати щепленням аби попередити небезпечний недуг. І нагадують - кір є вірусним інфекційним захворюванням, що швидко передається повітряно-крапельним шляхом. Перші симптоми - висока температура, кашель і потім висипання на шкірі. Найбільш часте ускладнення кору - пневмонія. Тож при перших ознаках, кажуть, мерщій до лікаря.  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу