Почти 4 миллиона биометрических паспортов оформили украинцы в 2017 году

10 января 2018, 13:29
 

Майже чотири мільйони баометричних паспортів і понад один - ІD карток. Ситільки в Укоаїні було орформлено докуменитів в миенулому році. Чи зникли черги на отримання біометричних паспортів?

Майже чотири мільйони. Саме стільки біометричних паспортів було в Україні оформлено протягом 2017 року. Такі дані оприлюднили в Державній міграційній службі.
  
У 2017 році оформлено 3 989 989 біометричних паспортів для виїзду за кордон
 
Масова хвиля оформлення біометричних паспортів в Україні розпочалася минулоріч навесні. Ажіотаж збоку бажаючих отримати документи привів до певних проблем. Починаючи з серпня 2017 року по всій Україні виникли затримки з видачею біометричних паспортів. Через технічні проблеми на Поліграфкомбінаті не встигали з друком документів. Наприкінці грудня ситуація ще більше загострилася. Біометричні паспорти на руки видавали з кількамісячними затримками. Наприклад, на терміновий, що по ідеї мав би потрапити до господаря в руки за сім днів, потрібно було чекати близько двох місяців. На простий - більше трьох.  
 
Світлана Кравцова начальник Центру адміністративних послуг Шевченківського району 
 
Мы говорим о задержках возможных и гражданин сам планирует, какой срок оформления паспорта он выбирает. Либо это 7 рабочих дней, либо это 20 рабочих дней.
 
Зараз, кажуть в Шевченківському ЦНАПі, ситуація залишилася та ж. Наразі на отримання готового біометричного паспорту у них чекають близько тисячі осіб. Цього тижня вже почали видавати термінові паспорти тим, хто подавав документи на їх оформлення ще всередині листопада. Готові прості біометричні паспорти нарешті дочекалися і ті харків'яни, які подали документи ще на початку жовтня. В районних центрах сподіваються, що зі збільшенням потужності роздруку біометричних паспортів на Поліграфкомбінаті, черги на біометричні паспорти, поступово зникатимуть. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу