На пробное ВНО-2018 за два дня зарегистрировалось 1200 желающих из трех областей. Более 600 - абитуриенты Харьковской

10 января 2018, 14:23
 

Близько 1тисячі двохсот абітурієнтів з трьох областей вже зареєструвалися на пробне ЗНО-2018. Більше 600 - саме з Харківської області. Чи є відмінності цьогорічної кампанії і над чим працюють у регіональному центрі оцінювання якості освіти, аби підвищити рівень ЗНО.

Пробне ЗНО не є обов'язковим і участь у ньому - це виключно бажання абітурієнта, наголошує директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко. Більше того, абітурієнти зможуть не просто перевірити свої сили у пробному тестуванні, а і знати результат.
 
Олександр Сидоренко директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
 
По-перше, ця оцінка не використовується як Державна підсумкова атестація, по-друге не може бути використана при вступі до ВУЗу і по-третє, ця оцінка точно не відповідатиме буквально точно тій оцінці, яка буде на основному ЗНО.
 
А користь в тому, що після пробного ЗНО абітурієнт зможе забрати із собою зошит і після оприлюднення вірних відповідей, проаналізувати рівень своєї готовності. Крім того відбувається і певна адаптація, бо пробне тестування обов'язково проводиться там, де будуть проводити і основне ЗНО. 
 
Олександр Сидоренко директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
 
Тільки за одним вийнятком, за вийнятком іноземної мови. І основне ЗНО і пробне ЗНО ми будемо проводити вийнятково тільки у Обласному центрі. Справа в тому що ця складова - "Аудіювання" вона ставить серьйозні вимоги до технічного забезпечення. Ми повинні забезпечити відтворення звуку в такій якості, яка не затруднятиме абітурієнта у сприйнятті текста і не затруднятиме у формуванні відповідей на ті питання, які будуть запропоновані. 
 
У зв'язку з нововведенням - проходженням аудіювання з іноземної мови: це сприйняття тексту на слух, а потім його переказ, абітурієнти, які мають вади слуху, отримають роздрукований варіант завдання. Зареєструватися на пробне ЗНО доволі просто, потрібно зайти на сайт і пройти по пунктах реєстрацю. Вона на платній основі, та у Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти заначили, що єдиний центр, який не підвищив ціну - це і є Харківський. Сума складає 129 гривень. Реєстрація на пробне ЗНО розпочалася 9-го січня і триватиме до 31-го січня 2018 року.
 
Готуються до проведення ЗНО і у Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти. Цього року, зазначає директор центру, кількість людей, які будуть забезпечувати процедуру збільшать майже на одну тисячу і загальна кількічсть складе 5 тисяч. До проведення мають бути готові і заклади освіти у Харкові.
 
Олександр Сидоренко директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
 
До речі, хочу відмітити особливу роль міста Харкова, як обласного центру у проведенні ЗНО протягом всіх 10 років. На Харків випадає незрівнянно великий обсяг роботи. І він виконується завжди ефективно і відповідально. І  значна роль тут належить міському голові, його заступникам, службам, які дуже чуттєво  реагують на всі речі, які виникають і які треба виконати під час підготовки і тим самим забезпечують бездоганний рівень проведення ЗНО.
 
Цьогорічне ЗНО, яке стартує з 22-го травня також буде проведено на високому рівні і заклади будуть оснащені відповідним технічним обладнанням, в цьому Харківський регіональний центр запевнили у Департаменті освіти Харківської міськради.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу