Харьковские коммунальщики приступили к утилизации ёлок

10 января 2018, 14:07
 

Від них почали позбавлятися. Поки не так активно, хоча двірникам вже доводиться брати в руки сокири, аби їх утилізувати. Як правильно позбутися новорічних дерев дізнавалися наші кореспонденти.

Від 1-2 до 10 у деяких дворах. Чим  далі від новорічних свят, тим активніше городяни починають від них позбавлятися. Все це про хвойних красунь, якими вони прикрашали свої оселі. В свою чергу комунальники готуються до утилізації новорічних дерев. Для цього чи не у кожному дворі встановлюють спеціальні восьмикубові контейнери. Біля яких і просять всіх залишати ялинки. 
 
Світлана Рибнікова начальник філії КП "Харківблагоустрій" Шевченківського району
 
В районе где-то около 100 елей сейчас выносят ежедневно. В районе у нас 800 домов, т.е. это не очень большое пока количество. При таких объёмах мы производим утилизацию ёлочек вручную. Стягиваем их под контейнера, которые устанавливает КП "КВБО" и производим в ручном режиме распиливание и обрубываение веток. И складываем всё в большие контейнера. 
 
Проте не всі городяни дослухаються до двірників та залишають ялинки де їм заманеться. Є випадки коли хвойних красунь просто викидають з балконів багатоповерхівок та ті просто застряють у гілках дерев. Аби дістати таку ялинку потрібна спецтехніка, така як автовишка. 
 
Світлана Рибнікова начальник філії КП "Харківблагоустрій" Шевченківського району
 
Убедительная просьба ко всем жителям города Харькова складывать ёлки в специально отведённых для этого местах. Для того, чтобы наш город был чистым, красивым и ухоженным. 
 
За практикою минулих років - пік викидання хвойних красунь очікується після старого нового року. Хоча бувають і такі випадки коли майже оголений стовбур, без жодної голочки, деякі містяни виносять до контейнерів у травні.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу