Дети сотрудников харьковских предприятий посетили ёлку городского головы

3 января 2018, 15:37
 

Святкова подорож у морське царство та бал у чарівного принца. Дітей співробітників харківських підприємств запросили на ялинку Харківського міського голови. Враження від інтерпритації казки "Русалоньки" дізнавалися наші кореспонденти.

Побачити суворого морського царя та інших веселих мешканців підводної безодні. Здійснити подорож на величезному кораблі у країну казки. Сьогодні це могли зробити півтори тисячі харківських малюків разом зі своїми батьками. Квитки на традиційну ялинку Харківського міського голови, яка з 25 грудня проходить в театрі опери та балету, отримали діти співробітників харківських підприємств.
 
Маргарита багатодітна мати
 
Мы рады, что Геннадий Адольфович Кернес не забывает про наше предприятие и выделяет такие билеты на мероприятия. Мы хотим поблагодарить Геннадия Кернеса. 
 
Яна школярка
 
Мне этот праздник нравиться, потому что Дед Мороз приносит подарки. Мы празднуем всей семьёй этот праздник и нам очень весело. 
 
Весело, та головне з великою цікавістю діти сьогодні спостерігали за сюжетом відомої всім казки "Принцеса підводного світу". Історію Русалоньки, яка заради любові подолала багато перешкод.
 
Ялинка Харківського міського голови в оперному театрі триватиме до п'ятниці 5 грудня включно. За підрахунками організаторів її відвідають понад 40 000 малюків. 
 
В'ячеслав школяр
 
Отлично, вообще отличные праздники вообще. И ёлки здесь везде стоят. И красивая ёлка в центре города. Вообще хорошие праздники делают. 
 
Тетяна молода матуся
 
Вы знаете, не только ёлка, а вообще у меня самые лучшие впечатления и самые прекрасные пожелания о будущем нашего города. Потому что он, действительно, расцвёл, он очень прекрасен. Спасибо большое городскому голове. И нам очень приятно здесь сегодня находится и посмотреть этот замечательный концерт. Спасибо большое только хотим сказать! 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу