В Египте продлили чрезвычайное положение из-за угрозы со стороны террористов

3 января 2018, 11:33
 

В Єгипті з 13 січня продовжують режим надзвичайного стану. Чи лякає особливе життя в Єгипті харківських туристів?

В Єгипті продовжили режим надзвичайного стану. Як зазначив глава держави,  все задля протистояння небезпеці тероризму. Тримісячний особливий режим розпочинається з 13 січня і триватиме до квітня. 
 
Абдель Фаттах Ас-Сісі
 
Вооруженные силы страны и полиция принимают все необходимые меры для противостояния опасностям терроризма и его финансированию. Правоохранители обеспечивают безопасность на всей территории страны
 
Щоправда посилені заходи безпеки та загроза збоку терористів ніяк не лакають харківських туристів, які звикли відпочивати в Єгипті. Навіть на новорічні та різдвяні свята Єгипет в топі найпопулярніших країн для відпочинку жителів Першої столиці.
 
Вікторія Ткаченко представник турагенції 
 
Стандартно остается Египет. Египет, который позволяет харьковчанам вылетать из нашего аэропорта из Харькова, безусловно топ All inclusive.   
 
Жити у стані надзвичайного режиму Єгипет почав минулоріч навесні. Його оголосили після терактів, що сталися в двох храмах. Тоді від нападів збоку терористів 40 осіб загинуло та ще 100 - були травмовані. З того часу особливий режим в Єгипті продовжували вже двічі. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу