Под патронатом Юлии Светличной в бассейне "Локомотив" проходят новогодние елки на воде

3 января 2018, 13:51
 

А от діти з районів Харківщини могли насолодитися святковою виставою, яка триває за підтримки губернатора області Юлії Світличної у басейні "Локомотив". Свято на воді нікого не залишило байдужим.

Новорічне диво на воді. Під патронатом губернатора Юлії Світличної в басейні "Локомотив" тривають новорічні ялинки. Святкові вистави для малечі з усіх районів Харківської області проводить збірна України з синхронного плавання.
 
Відкриття серії святкових вистав відвідала голова Харківщини. Юлія Світлична привітала всіх юних гостей ялинки та їх батьків із Новим роком і Різдвом.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Доброго дня діти! Бажаю вам гарних відміток, здоров'я, щоб вас слухались батьки та вчителі. Щоб все ладилося. А батькам бажаю наснаги, пишатися своїми дітьми, любити свій рідний край і робити все аби він процвітав. 
 
Перед початком вистави Юлія Світлична зустрілася зі спортсменками та тренерами збірної України з синхронного плавання. Губернатор привітала збірну з успішним сезоном і подякувала за свято, що було організоване для дітей.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Вы стали лучшими, лучшими и в дуете, и лучшими как тренеры. И самая достойная команда, самая легендарная команда синхронного плавания будет для деток показывать очень позитивную пьесу. И мне очень приятно, что мы имеем возможность и поддержки и участия не только в постановке и реализации этого новогоднего праздника, потому что очень много деток из районов Харьковской области сюда приедут посмотреть как вы выступаете. И, возможно, среди них будут также выдающиеся и заслуженные мастера и просто мастера спорта. И возможно новые звёздочки спортивной арены. Потому что вы своей энергией, своим мастерством, своей красотой задаёте очень хорошую искру, которая может разгореться в маленьких сердцах. 
 
Взагалі, новорічні вистави та концерти для дітей області підготували і у театрах Харківщини. Їх відвідають близько 100 тисяч дітей. Подарунки ж передбачили для 25 тисяч малюків, у тому числі для дітей учасників і ветеранів АТО та дітей з сімей загиблих, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування і дітей з особливими потребами.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу