Социальная защита чернобыльцев должна быть справедливой и в этом можно рассчитывать на город - Геннадий Кернес

14 декабря 2017, 15:31
 

А між тим влада Харкова була і залишається надійними партнерами чорнобильців, зазначив Харківській міський голова Геннадій Кернес. Адже мета одна - зробити соціальний захист учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС справедливим і завжди оперативно реагували на всі їхні потреби і виклики.

city.kharkov.ua

city.kharkov.ua

Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав чорнобильців зі святом і запевнив, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку міста. В тому числі пообіцяв мер, вдовам чорнобильців і в наступному році, зберегти пільгу на оплату комунальних послуг і безкоштовний проїзд. Подякою стали ось ці аплодисменти. 
 
Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення 
 
После того, что сказал Геннадий Адольфович и сам факт его присутствия, по-моему трудно что-либо добавить к приветствию сегодняшнего мероприятия. Желаю вам здоровья, желания жить, трудиться, стремиться и быть на высоте. Город любит вас, город с вами, поэтому у нас с вами должно быть всё хорошо. Мирного неба над головой.
 
І з нагоди свята та вагомий внесок у розвиток міста ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС вручили почесні нагороди - відзнаки та грамоти міської ради та міськвиконкому. 
 
Микола Ахмедов ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС
 
Когда не забывают городские власти, районные награждают очень приятно, если это заслуженно. В этом зале собрались в основном ликвидаторы, вдовы ликвидаторов, герои 86-го года, люди, которые спасли мир.
 
Вони врятували світ тоді і зараз не залишаються осторонь мирних проблем, піклуються про майбутнє, про те як розвивати альтернативні джерела енергії.
 
Анатолій Губарєв голова Харківської міської громадської організації "Союз Чорнобиль" 
 
Я думаю что на ближайшую перспективу 10-15 лет у нас ещё будет достаточно работы мы должны обращать внимание больше и больше на воспитание молодого поколения. 
 
Тож вони не втрачають оптимізму і запевняють, що готові і надалі вести активну громадську діяльність 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу