Харьков планирует обновить подвижной состав общественного транспорта

7 декабря 2017, 17:03
 

Харків продовжує співпрацю с Європейськими банками. Кредит на метро планують отримати в найближчі місяці. Тож на цьому Харківська влада не зупиняється та продовжує вирішувати питання оновлення міста. Для надання кредитів на оновлення рухомого складу громадського транспорту до Першої столиці приїхали представники европейського банку.

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов зустрівся з представниками європейського інвестиційного банку. Головна тема - залучення у Харків кредитів для розвитку інфраструктури міста. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Для нас это крайне важный вопрос  и мы получили обещание от европейского инвестиционного банка в ближайшее время рассмотреть возможность предоставление данного кредитного ресурса. И мы рассчитываем на то что, такой кредитный ресурс где- то к марту месяца уже может быть саккумулирован на счетах.
 
Як повідомив Ігор Терехов, міська влада має намір на ці кошти оновити рухомий склад громадського транспорту. 10 мільйонів євро підуть на придбання нових тролейбусів, ще 45 мільйонів на закупівлю вагонів для метрополітену. 
 
Іштван Хайцінгер старший економіст Департаменту мобільності ЄІБ 
 
Я очень рад. Сказать что, наверно в этом случае тоже Харьков будет пионером. Потому что все уже документы, для того что бы начинать официально просьба для выделения кредитных средств уже все готовы.
 
Також, крім вже існуючих домовленностей, сторони обговорювали питання, що ще у роботі, зокрема про створення системи контролю безпеки на дорогах Харківщини.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Мы сегодня пришли к общему знаменателю, что обязательно такую систему безопасности нам необходимо делать, под это нужны естественно  финансовые ресурсы и мы договорились о дальнейших шагах по системе финансирование именно безопасности города Харькова.
 
Представники европейського банку запевнили, що після проведення необхідних адміністративних та фінансових процедур, місто зможе отримати необхідні кошти вже в наступному році.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу