В Харьковской области утвердили бюджет на 2018 год, в защищенных статьях

7 декабря 2017, 16:28
 

Бюджет Харківської області ухвалений. У соціальних статтях. Відповідне рішення сьогодні затвердили депутати обласної ради під час сесії. Бюджет дві тисячі вісімнадцятого зросте майже у півтора рази, у порівнянні з минулим роком.

Майже 14 мільярдів гривень становитиме бюджет Харківської області на дві тисячі вісімнадцятий рік. В основному він поповнюватиметься за рахунок фізичних платників податків. У порівнянні з минулим роком - зростання майже у півтора рази. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Це надає можливість нам укріпити соціальну та гуманітарну сфери і направити більше видатків на заходи відповідні обласні. І ще одним утвердженням того, що в Харківській області є стале економічне зростання та ефективна реалізація реформи децентралізації. Плануємо в наступному році збільшити майже у два рази фінансування освіти в області, майже у півтора рази фінансування фізичної культури і спорту, і на 40% збільшити фінансування сфери охорони здоров'я. 
 
Зокрема, у наступному році за ініціативи Президента планують побудувати п'ятдесят сільських амбулаторій. Таким чином, пояснює Юлія Світлична, взагалі зміниться підхід до медицини у маленьких населених пунктах. Також у головному фінансовому документі області депутати заклали кошти на зарплати бюджетникам, оплату житлово-комунальних послуг. Крім того, виділили більше п'яти мільйонів гривень на матеріальну підтримку мешканців Балаклії. Бюджет депутати затвердили під час сесії, однак поки що тільки у соціальних статтях, адже ще немає остаточного бюджету державного. Також ухвалили програму соціально-економічного розвитку. 
 
Сергій Чернов голова Харківської обласної ради 
 
Ми в програмі соціально-економічного розвитку прийняли макроекономічні показники, ріст на наступний рік 100,3%, що дасть можливість нам залучати інвестиції, створювати робочі місця, і виконувати, ми впевнені, і перевиконувати обласний бюджет. І ці кошти, безумовно, ми зможемо направити на всі ці програми цільові, які в тому числі, затверджені і сьогодні. Це важливо, бо це не тільки цифри, за цими цифрами є заходи, які будуть направлені на відновлення виробництв, які не працювали.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу