Новые методы подготовки водителей. Харьковским автошколам выдали очки, которые имитируют алкогольное опьянение

6 декабря 2017, 15:23
 

В Україні щороку травмується більше трьох тисяч людей у аваріях з нетверезими водіями. Чотириста людей гинуть у таких ДТП. Аби знизити цю статистику, в МВС вирішили видати автошколам спеціальні окуляри.

Ось ці окуляри імітують нетверезий стан - після приблизно триста грамів міцного алкоголю. Їх розробили та використовують у США при підготовці водіїв. Людина одягає їх і її мозок починає працювати, немов після вживання. Пройтись рівно по лінії в таких окулярах не вдається.
 
- Ищем линию, все так и нормально, но плывет. Интересно, я на линию попала. Коленки трясутся, вообще хочется идти уверенно, но не получается.
 
Тепер пробує окуляри ось цей чоловік, водій з багаторічним стажем. Пише повідомлення на телефоні.
 
Дмитро Д'яченко в.о. директора Харківського обласного навчального центру 
 
Сложности возникают, потому что раздваивается текст, буквы, цифры и текст расплывчатый. Я понимаю, что я хочу сделать, но очень сильно замедленная реакция. И при ходьбе по точкам тоже самое, нет уверенности в шаге. Эффект среднего алкогольного опьянения.
 
П'ятнадцять комплектів таких окулярів безкоштовно роздали у харківські автошколи, один залишили у сервісному центрі. Таким чином в Міністерстві внутрішніх справ, спільно з громадськими активістами, хочуть вплинути на свідомість тих, хто полюблює вживати за кермом. Кажуть, щорічно в Україні з вини нетверезих водіїв травмується більше трьох тисяч людей, а чотириста гинуть.
 
Ілля Щербина голова Всеукраїнського об'єднання автошкіл 
 
Количество ДТП очень высокое, мы понимаем, что данная тема не освещается при подготовке будущих водителей и мы видели четкую необходимость, что данный тренинг необходим в современной методике обучения.
 
Торік, розповідає Ілля Щербина, ці окуляри вже тестували. Результат, переконує, є. Щоправда, бути у них можна не більше десяти хвилин, а деяким жінками в них навіть стає погано. У автошколах сподіваються, що новий підхід вплине на свідомість майбутніх водіїв.
 
Сергій Водолага директор Жовтневого навчально-спортивного центру "Товариство сприяння обороні України"
 
Когда человек потренируется, увидит, что он даже не может маневры простые выполнить, то, конечно, это повлияет, он не будет садиться за руль, по крайней мере подумает стоит ли садиться. Положительный эффект будет сто процентов.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу