Харьковские спасатели вышли в рейды по противопожарной безопасности

6 декабря 2017, 15:20
 

Як слід вести себе під час виникнення пожежі та головне як не допустити займання у власній домівці. Сьогодні рятувальники вийшли в рейди аби розповізти мешканцям приватного сектору Соритровки про правила протипожежної безпеки.

Холодногірский район. Сортировка. Приватний сектор з понад 1 500 домоволодінь. Сьогодні сюди прийшли рятувальники аби провести рейд з протипожежної безпеки.
 
- По всей видимости знаете, что произошло ЧП в Холодногорском районе, произошёл пожар.
- С детьми...
- Да. Двое деток спасли, а один от полученных травм и ожогов скончался в больнице. 
 
Трагедія сталася ось в цьому приватному будинку по вулиці Біломорській, 28. Телефонував до рятувальників випадковий свідок, який помітив дим. Біля будинку чоловік зустрів 2-х хлопчиків, 2-х та 3-х років, які і розповіли, що всередині будинку залишилась їхня сестричка. Батьків на той момент вдома не було. Тож аби попередити подібні трагедії рятувальники і вийшли в рейди.
 
Ігор Лупандін начальник прес-служби ГУ ДСНС України у Харківській області
 
Из того количества пожаров, которые произошли в 2017 году - 75, 80% это частный сектор. И основные нарушения, причины возникновения пожаров - это неосторожное обращение с огнём, это нарушение правил использования электрооборудования, состояние электропроводки. И третья причина - это нарушение правил эксплуатации печей на твёрдом топливе и, в том числе, газовое оборудование. 
 
Особливу увагу у спілкуванні під час рейду надзвичайники приділяли людям похилого віку та багатодітним родинам. Всім розповідали як слід себе вести у разі виникнення займання та про те, як вберегтися від травмування. Подібні рейди надзвичайни найближчим часом проведуть по всіх районах Харкова. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу