Новоизбранные судьи Верховного Суда посетили свою альма-матер

24 ноября 2017, 15:09
 

Новобрані верховні судді прагнуть повернути довіру українців до суду. Кажуть, будуватимуть новий суд, який буде діяти виключно на принципах верховенства права. Про це говорили сьогодні у Харкові. Судді зустрілися зі студентами.

В рамках судової реформи вперше в історії України на конкурсній основі був сформований новий Верховний Суд. Зі 113 переможців конкурсу 38 - випускники Харківського національного університету ім. Ярослава Мудрого. І от сьогодні новообрані судді приїхали до альма-матер, щоб провести зустріч зі студентами. У дискусії  також приймали участь викладачі та представники громадьскості. Вони говорили про зовсім нову філософію Верховного Суду.
 
ВасильТацій ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
 
Перш за все це новий, принципово новий суд, який формувався на принципово нових позиціях. Коли ми подивилися на результати цього конкурсу, відверто кажучи, вони мене приємно вразили. Майже 40% загального складу Верховного Суду України - це випускники нашого ВУЗу.
 
На зустрічі-дискусії обговорили першочергові цілі і завдання майбутньої роботи. Оновлений склад суддів наголошує, що перед ними стоїть непроста задача - повернути довіру українців до суду. Справедливість, непідкупність та відкритисть перед людьми - ключові якості новообраних служителів закону. 
 
Олександр Новак секретар Харківської міської ради
 
На мой взгляд судебная реформа является одной из ключевых реформ, которые проходят в нашей стране. Этот конкурс проходил на прозрачной основе, открыто и под контролем, очень внимательным контролем, общественности. Так вот победа наших выпускников, нашего вуза говорит о том, что Харьков подтверждает еще раз как правовую столицу Украины, юридический центр нашего государства.
 
І такі зустрічі-дискусії триватимуть. Новообрані судді Верховного суду будуть проводити їх у різних вишах України. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу