В университете имени Бекетова открыли первый Центр развития детей

24 ноября 2017, 13:35
 

Поки батьки на навчанні чи на роботі, їхні діти під наглядом професіоналів. На базі одного з харківських ВИШів запрацював перший Центр розвитку для дітей. Його відкриття, зазначила губернатор Юлія Світлична, є гарним продовженням напрацювань Першого міжнародного гендерного форуму, що проходив у Харкові.

Губернатор Харківщини Юлія Світлична та нардеп Ірина Луценко відкрили перший Центр розвитку для дітей у складі університету імені Бекетова. Центр розмістився на близько 100 квадратних метрах. Комплекс приміщень обладнаний сучасними та безпечними меблями з екологічних матеріалів. Про дітей тут будуть піклуватися досвідчені психологи, соціальні педагоги, а також волонтери-аніматори. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Це перша кімната у вищому навчальному закладі, яка надає можливість і студентам і викладачам долучатися до роботи, а своїх діток залишати тут, щоб вони могли проводити свій вільний час. Тому надзвичайно важливо у кого є рівні можливості. Не зовсім і незавжди є можливість залишити дітей на батьків, або на бабусю чи дідуся. Тут фахівці та студенти надають фахову підтримку. Займаються з дітьми, розвивають їх, граються, навчаються і це в той час, коли батьки займаються своєю роботою. Тому, сподіваюся, що це перша, але не остання така кімната, яка буде надавати освітні послуги для наших дітей. 
 
Керівник області відзначила, що Центр було створено в співпраці з ЮНІСЕФ та подякувала за підтримку міжнародним партнерам. Народний депутат України, представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко наголосила, що відкриття подібних центрів саме в складі вишів є дуже важливим для сприйняття молоддю питань гендерної рівності.
 
Ірина Луценко народний депутат України, представник Президента у Верховній Раді
 
Це одразу формує відношення, коли створюється нова сім’я. Мама не тільки миє раму й посуд, а тато – летить у космос. Але обов’язково мають бути однакові можливості. Дівчина, яка вступає до вишу, не має просто сидіти вдома для того, щоб виховати дітей, а потім, можливо, вчитися. Дуже добре, коли це робиться вчасно - у свій вік. 
 
Центр для дітей в університеті імені Бекетова відкрили в рамках програми «Університет, що формує простір турботи». Його дизайн-проект розробили самі ж студенти - переможці ІХ Регіонального конкурсу молодих вчених.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу