В Украине подорожает хлеб!?

21 ноября 2017, 15:55
 

В Україні в наступному році здорожчає хліб начетверть. Для цього є, наголошують експерти аграрного сектору, ряд факторів. Як реагують харків'яни таким прогнозам і до чого вже вдаються?

Біля хлібних кіосків з асортиментом на любий смак та гаманець, час від часу зупиняються люди. Щоб прикупити додому свіжого буханця. Катерина Андріївна прийшла за дієтичним.    
 
Катерина Андріївна 
 
Вот я покупаю за 8, его сейчас нет, поэтому  сейчас возьму 8.50 батон. Дорого. 
 
Таких як Катерина Андріївна, які невдоволені цінами на хліб, багато. Жартують, менше їдять хліба, аби триматися в гарній формі. 
 
Юрій Максимович 
 
Стараемся покупать где подешевле. А как оно получается, вот так и выживаем.  
 
Султанат співробітник хлібного кіоску 
 
Вот кирпичик белый, он стоит  - 7,45 . Вот это столичный, который берут люди  часто - 13.30 . Половинки берут в заводской упаковке - 7.45. Иногда бывает и четвертинки просят. Мы и четвертинки даем. Если человеку, извините, денег не хватает на целый, или пол хлеба, почему бы не сделать такое удобство для человека.   
 
Та нинішнім цінам на хліб українцям тішитися залишилося недовго. За прогнозами експертів  вже 2018 році в Україні, що входить до десятки країн світу виробників зерна, слід очікувати на нову хвилю здорожчання хліба та хлібобулочних виробів. Щомісяця на півтора - два відсотки. Загалом до кінця року, зазначають в асоціації фермерів і землевласників, вартість хліба в Україні підскочить до 26%. Наприклад, ось такий буханець столичного подового, який я зараз купила за 13.30  гривень, вже наприкінці 2018 року коштуватиме 16.75.
 
Така новина людей не радує. Скаржаться, від здорожчання на кожному буханці витрачатимуть додатково до трьох гривень . 
 
Валентин 
 
Вы считаете, что это правильно !? Так и я. Потому, что по карману бьет, кусается слишком. У нас сейчас больше получается пенсии  уходят на еду, место того чтобы там на одежду на обувь и на коммунальные услуги. 
 
Сергій 
    
Я думаю, для пенсионеров это будет накладно, но для более молодого поколения не так сильно.
 
Подорожчання хлібу, наголошують експерти, не уникнути, бо є кілька для цього факторів. І як не парадоксально, один з основних,- ціна на експортоване зерно. Іншими словами,  говорять в асоціації фермерів, ніхто не буде продавати зерно в Україну дешевше, ніж в Європу. Окрім того, на вартості хліба позначиться ще й  ряд внутрішніх факторів.
 
Іван Томич Президент асоціації фермерів і землевласників 
 
Навіть якщо в наступному році ми зберемо 80 мільйонів тон зерна, хліб все одно продовжить дорожчати. Адже фактор росту заробітних плат, витрат на паливо і енергетику ніхто не відміняв.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу