В «IBI-Rating» подтвердили отличную инвестиционную привлекательность Харькова

21 ноября 2017, 16:51
 

Харків - інвестиційно-привабливе місто. Це підтвердило рейтингове агенство "IBI-Rating". Згідно з висновками, рівень рейтингу інвестиційної привабливості Харкова обумовлений значенням міста як одного з найбільших міст України та регіонального ділового, культурного і освітнього центру. Тут є всі умови, що сприяють додатковим можливостям для потенційних інвесторів.

city.kharkov.ua

city.kharkov.ua

Місто має певні додаткові можливості на фінансовому ринку за рахунок більш високого, ніж в інших містах України, розвитку фінансових інститутів і помірного боргового навантаження на місцевий бюджет. Міська влада проводить активні дії щодо поліпшення бізнес-клімату та умов для економічного розвитку, вільного надходження інвестицій, в тому числі це відбувається шляхом удосконалення програмних документів.
 
За даними рейтингу, нині Харків має соціально-економічні показники, що випереджають загальні по Україні. Також експерти відзначили якісну транспортну інфраструктуру, забезпеченість закладами охорони здоров'я, культури та фінансовими установами. Щодо високих показників, то два останніх роки Харків  є одним з найкомфортніших для життя міст України. Більше того три чверті населення задоволені ефективною роботою Харківського міського голови Геннадія Кернеса.   
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу