На станции метро "Дворец спорта" открылся еще один пешеходный выход

14 ноября 2017, 12:52
 

Півідкрили після двомісячної реконструкції. Про зроблене і плани, які зачеплять жителів і користувачів станції метро "Індустріальна" далі.

Пішохідний вихід на станції метро "Палац спорту" відкрили для харків'ян після реконструкції. Роботи на цьому об'єкті тривали протягом двох місяців. За цей час занедбаний вихід перетворився на сучасний, а головне, комфортний і зручний для пасажирів підземки. 
 
Олександр Ткач заступник директора КП "Підземне місто" 
 
Демонтировали все старое покрытие и сделали абсолютно новый дизайн этого выхода, применив современные материалы в едином стиле. Современные материалы это керамогранит. Для ступеней мы использовали по-прежнему самый надежный материал - гранитный камень. Так же мы применили элементы композита и рекламную конструкцию, которая возвышается над выходом. 
 
Як і на всіх виходах, що пройшли реконструкцію, тут встановили поручні, облаштували місця для переміщення вантажу та дитячих візочків. В такому  ж вигляді буде і останній пішохідний вихід номер 5 на цій станціїї. Зараз на ньому ведуться роботи. Відкрити його для пішоходів в комунальному підприємстві "Підземне містіо обіцяють вже до кінця року. Щодо планів на наступний 2018-й рік, то КП націлене повністю оновити ще з два десятка пішвиходів харківського метро.  
  
Олександр Ткач заступник директора КП "Підземне місто" 
 
В планах компании проведение капитальных масштабных ремонтных работ на станции метро "Индустриальная". Пока мы в разработке у нас проект масштабного капремонта. И мы надеемся, что мы охватим максимальное количество в метрополитен для того, чтобы эти работы завершить к концу следующего года. 
 
Як зазначили в "Підземному місті", капремонт на "Індустріальній" проводитимуть так, аби не завдавати незручностей для пасажирів. Крім того, реконструкцію планують провести і на пішохідних виходах Салтівської гілки метро. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу