Потасовка, пострадавший сотрудник ХТС. Как в Харькове проходили общественные слушания по тарифам и инвестпрограмме

14 ноября 2017, 13:39
 

Тяганина та сутички із постраждалими . В управлінні харківських теплових мереж активісти, проігнорувавши реєстрацію, намагались потрапити на громадські слухання, де сьогодні розглядали тарифи та інвестпрограму.

Ранок вівторка. На прохідній управління харківських теплових мереж зібралось з десяток людей, які представлялися активістами, депутами міськради та представниками громадського антикорупційного центру. Всі хочуть потрапити на громадські слухання. На вахті пропускають лише учасників слухань, журналістів та представників громадськості, які зареєструвались. Ті що забули це зробити - невдоволені. 
 
Проте активістам до правил байдуже. Один з них, який відсутній у списку зареєстрованих довго не думаючи, вирішив не церемонитись з службою охорони. Турнікет бере верхи. 
 
Далі активісти почали бійку з охороною на вході. Потім продовжили стусанину в ліфті. 
 
В результаті силового протистояння охорони ХТМ та активістів постраждав охоронець тепломереж. Головним фігурантом справи став активіст Костянтин Олійник, який до управління ХТМ прийшов в компанії з Євгеном Лісічкіним. Останній і ще кілька активістів, що зареєструвалися на слухання, без проблем змогли потрапити на них. Хоча під час громадського обговорення зниження тарифів на теплопостачання, почали розмову зовсім про інше - скаржилися і жалілися, на те, що їх незареєстрованих однодумців не пустили до зали.   
 
Андрій Руденко заступник Харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства 
  
Уважаемые харьковчане и депутаты городского и областного совета давайте более конструктивно работать. Давайте не переводить сегодняшнее слушание по тарифу и по инвестиционным программам  на популистические заявления - на  популистские заявления. Давайте друг друга уважать и дальше развивать те коммунальные предприятия , которые являются основными жизнедеятельными предприятиями для города Харькова. 
 
Якраз перегляд тарифу за теплопостачання, а саме зниження його - винесли на розсуд представників НКРЕ та громадськості. А також розподіл коштів інвестпрограми, що підуть на модернізацію систем теплопостачання та покращення якості послуг для жителів Харкова. Саме це стало предметом громадських слухань. Які, незважаючи на всі перепитії, таки відбулись. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу