Харьков и Нюрнберг сотрудничают в сфере энергоэффективности

14 ноября 2017, 14:35
 

У Харкова є всі умови, аби реалізовувати різні проекти, як культурного напрямку так і соціального, а також проектів з енергозбереження. Для того аби обговорити подальше співробітництво з містами-побратимами сьогодні у міськраді зібралися представники муніципалітетів з 30-ти міст України.

У Харкові відбувся другий круглий стіл під назвою " партнерство міст України та Німеччини", в якому взяли участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов та Генеральний консул ФРН в Донецьку Вольфганг Мессінгер, а також представники з 30-ти міст України. Участь Першої Столиці у цьому проекті дала міцний імпульс для нових ініціатив, впенений перший віце мер Ігор Терехов. Загалом Харків і місто-побратим Нюрнберг, не перший рік співпрацюють у впровадженні енергозберегаючих технологій в інфраструктуру міста
 
Ігор Терехов перший заступник міського голови
 
В рамках такого сотрудничества, мы уже завершили большой проект по энергомодернизации одной из хакрьковских школ в Новобаварском районе, это школа № 153. Сегодня мы приступили к проекту реконструкции бассейного комплекса с инсталяцией с солнечными батареями для подогрева горячей  воды в детском садике. Я уверен, что при наличии такого межмуниципального сотрудничества и поддержке проекта "Партнерство городов Украины и Германии", у нас есть все возможности для реализации наших планов в будущем.
 
Головне завдання таких зустрічей, впевнений Генконсул Німеччини це налагодження партнерских відносин, розробка культурних та соціальних проектів в тому числі  і спрямованих на підтримку внутрішніх переселенців. 
 
Вольфганг Мессінгер Генеральний консул ФРН в Донецьку (офіс в Дніпрі)
 
Це, як продовження гуманітарної допомоги, яку ми продовжуємо надавати у сірій зоні. Якраз сьогодні вранці я мав честь, спільно з заступником мера відкривати соціальний готель. Також ми маємо численні культурні проекти. І зараз такий період, в Україні рік німецької мови і вчора у Харкові відкрили мурал, завтра ми будемо проводити студентскі змагання, або конкурси 
 
Під час круглого столу Вольфганг Мессінгер зазначив, що це дійсно двостороння співпраця, адже німецькі колеги повертаються додому з новими ідеями та вражені гостинністю Першої Столиці.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу