НВК №106 работает в полноценном режиме

14 ноября 2017, 13:38
 

60 дошкільнят та 300 учнів з цього навчального року виховується під одним дахом у комфортних умовах. Це стало можливим завдяки реорганізації звичайної середньої школи №106. В яких умовах навчаються наймолодші вихованці закладу сьогодні перевіряли наші кореспонденти.

Зі звичайної школи у навчально-виховний комплекс. Так вже, у повноцінному режимі, працює колишня 106 школа, що в Шевченківському районі. Це заклад освіти досить великий, розрахований на 900 учнів. В останні роки частина класів простоювала, школярів була обмаль, а ось кількість дошкільнят в мікрорайоні збільшилася в кілька разів. Тому і було прийнято рішення реорганізувати школу в навчально-виховний комплекс. 
 
В'ячеслав Коростельов директор НВК №106 ім. В. Киселя
 
Ми дуже раді тому що всі депутати Харківської міської ради за ініціативою Харківського міського голови Геннадія Кернеса підтримали реорганізацію звичайної загально-освітньої школи у НВК. І завдячуючі цій ініціативі насьогодні у 2-[ групах навчається 60 вихованців. Це лише 1 етап реорганізації оскільки згідно проекту розробленого Департаментом освіти планується наступного року відкриття ще 2 дошкільних груп і туди будуть ходити діти віком від 2 до 6 років. 
 
Дошкільнятам виділили поверх одного крила колишньої 106 школи. Почалися масштабні ремонтні роботи. Які стартували в травні місяці та були закінчені до початку нового навчального року. За цей час, за кошти міського бюджету, для малюків були створені всі необхідні умови, як для виховання так і відпочинку. 
 
Олег Костюшин начальник групи технічного нагляду Департаменту освіти
 
В этом году было приобретено 60 кроватей, 60 стульев, 30 столов. кроме того была закуплена развивающая мебель и мебель для игровой зоны.  Был произведён ремонт медблока, который был впоследствии укомплектован всем необходимым оборудованием. Выполнен капитальный ремонт прачечной. Кроме этого были выполнены ремонтные работы по благоустройству самой территории -  установлены современные игровые комплексы, теневые навесы для прогулок. Так же были произведены работы по ремонту асфальтобетонного покрытия территории, установлено новое ограждение.
 
НВК під №106, став сьомим виховним комплексом, що з цього навчального року запрацював у Харкові. У 2017 році мережа дошкільних установ міста розширилася на 5 нових дитячих садків, запрацювало 27 груп, створено понад 700 додаткових місць для дітей. Зараз у дитсадках міста виховується 46 тисяч дітей. І вже зовсім скоро нові групи для маленьких вихованців запрацюють у ще одному дитячому садочку, під номером 73, що у Немишлянського району. До його відкриття, після 22 річного простою, все вже майже готово. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу