Харьковская область лучше всего справляется с осенним призывом срочников

13 ноября 2017, 12:45
 

Паралельно з призовом офіцерів запасу, в регіоні проходить призов на строкову військову службу. Він теж близиться до завершення. Наразі Харківська область - одна з лідерів по виконанню планового завдання.

Планове завдання осіннього призову на строкову військову службу в Харківській області складає тисячу шістдесят п'ять чоловік. Наразі його виконали на дев'яносто два відсотки. Таким чином регіон є одним з лідерів в країні за цим показником. 
 
Юрій Калгушкін головний військовий комісар Харківського обласного комісаріату 
 
Это достигается, я еще раз говорю, в первую очередь - тесное взаимодействие с руководством Харьковской областной государственной администрации. Если бы не было существенной, конкретной, комплексной помощи, то вот те задачи, а задачи они государственные, мы не смогли бы выполнить.
 
Призивають юнаків від двадцяти до двадцяти семи років. До зони АТО їх не відправляють. 
 
Олексій Максимов директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА
 
Спільно ми відстежуємо долю кожного призовника та, власне кажучи, кожної дитини, яку відправляють до війська або іншого воєнізованого формування. Ми маємо зв'язок з кожним командиром підрозділу або з'єднання, або частини, до якої потрапили наші діти, також маємо зв'язок з батьками. При найменших якихось ускладненнях зі здоров'ям, з умовами проходження служби - ми одразу втручаємось, наводимо різкість і коригуємо, якщо щось відбувається. 
 
Саме тому, переконує Олексій Максимов, в облдержадміністрації відкриті до спілкування. У обласному комісаріаті теж. Там повідомляють - працюють телефони гарячої лінії.
 
Юрій Калгушкін головний військовий комісар Харківського обласного комісаріату 
 
В рабочее время 712-08-77 и круглосуточно 063 046-65-00. Если есть факты превышения своих полномочий со стороны должностных лиц областного или районных военкоматов, то на эти два телефона можно звонить и меры будут приняты моментально и жестко.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу