"Партия "Відродження" не будет голосовать за госбюджет-2018 в редакции представленной бюджетным комитетом

13 ноября 2017, 13:47
 

Депутатська група "Партія "Відродження" не голосуватиме за проект Держбюджету на 2018 рік в редакції, яку запропонував Бюджетний комітет парламенту. Оскільки, зазначають, не були враховані пропозиції народних депутатів, які мали б виправити помилки уряду. Депутати групи "Партія "Відродження" пропонували низку правок до проекту бюджету, що зокрема були спрямовані на підвищення соціальних гарантій українців, збільшення фінансування на медицину та розвиток інфраструктури на селі.

У "Відродженні" не згодні з намірами Кабінету Міністрів перекласти на місцеві бюджети додаткові видатки - такі як фінансування пільг з оплати житлово-комунальних послуг, а також боргів ЖКГ минулих періодів. Про це під час Погоджувальної ради керівників груп та фракцій парламенту заявив народний депутат від "Партії "Відродження" Олександр Біловол. Він зазначив, що тільки для бюджету міста Харкова це може вилитись у додаткові 500 мільйонів гривень видатків. 
 
Олександр Біловол народний депутат групи "Партія "Відродження" 
 
Що сьогодні пропонується Урядом нашої  держави? Це гібридна децентралізація. Ми знову передаємо – пропонується безліч всіх видатків, які фінансуються, передати на місцеві бюджети. Я тільки приведу один приклад по місту Харкову. Сьогодні ті пропозиції, які хоче внести Уряд, передати всі пільгові переїзди транспорту, санаторно-курортне лікування, ЖКГ на плечі місцевої громади – це тільки ляже на бюджет нашого міста Харкова 1 мільярд 300 мільйонів. Тому, я звертаюсь до першого віце-прем’єра, до нашого Уряду, щоб переглянули цю політику, якщо ви вже передаєте на місцеві бюджети, то вони повинні відчувати державну підтримку і державне фінансування. Тому, якщо сьогодні Уряд не дослухається до всіх наших змін, до наших пропозицій які ми, а там немає політичних пропозицій, ми за бюджет 2018 року, депутатська група «Відродження», голосувати не буде. 
 
Окрім того, зазначив Олександр Біловол, з наступного року Уряд хоче передати на місцеві бюджети фінансування коледжів та технікумів, із чим також категорично не згодні у депутатській групі "Партія "Відродження". Як зазначають парламентарі, якщо Кабмін і передає додаткові обов’язки місцевій владі, вони мають бути забезпечені і фінансуванням.
 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу