Юлия Светличная передала акты на 4 гектара земли родителям погибшего Героя Украины

13 ноября 2017, 13:44
 

Дві ділянки по 2 га для ведення особистого селянського господарства отримали рідні загиблого Героя АТО Олександра Лавренка. Акти батькам військового передала особисто губернатор Харківщини Юлія Світлична.

Юлія Світлична передала акти на 4 гектари землі для ведення особистого селянського господарства батькам загиблого Героя України, лозівчанина Олександра Лавренка. Капітан Збройних сил України, командир танкової роти 93-ї окремої механізованої бригади загинув у липні 2014 року в боях за Піски. Спілкуючись з батьками Героя України, голова області Юлія Світлична виказала їм щиру вдячність за виховання сина.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Немає жодних інших слів, окрім слів вдячності. Розуміючи, як складно втрачати рідну людину, але я можу вам сказати, що ми пишаємося такими патріотами, як ваш син. Я безмежно вдячна вам за те, що ви виховали справжнього Героя України. Указом Президента України вашому сину було надано це почесне звання. Ми пам’ятаємо всіх, хто віддав свою душу та життя за нашу незалежну землю.
 
Також губернатор Юлія Світлична дала доручення керівництву Лозівського району особисто піклуватися про родину загиблого та сприяти вирішенню всіх їх соціально-побутових та інших питань. 
 
Тамара Лавренко мати Героя України
 
Хочемо подякувати всім тим, хто допомагає, хто не байдужий до нашого горя. І вам особисто, Юлія Олександрівна, і міському голові, і всім-всім, хто турбується про нашу сім'ю і всіма силами нам допомагає. 
 
За даними ГУ Держгеокадастру в Харківській області, на даний момент учасники АТО отримали у власність понад 7000 земельних ділянок. Члени сімей загиблих учасників антитерористичної операції отримали 58 ділянок: 24 - під садівництво та 34 - для ведення особистого селянського господарства.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу