Губернатор Харьковщины призвала говорить на украинском языке

9 ноября 2017, 11:47
 

Країна відзначає День української писемності Традиційно в області пройшов конкур ораторського мистецтва. Цьогоріч його учасниками стали близько 200 школярів Харкова та регіону.

Сьогодні - 9 листопада вся країна святкує День української писемності та мови. У Харкові відзначили його обласним конкурсом ораторського мистецтва. 17 рік поспіль школярі Слобожанщини показували на що вони здатні.
 
Катерина Степанова переможець конкурсу 
 
Я готовилась долго,- недели две как минимум. Я изучала разные источники, изучала разные цитаты литературоведов - известных личностей и Украины и зарубежных. Чтобы это все как-то соотнести в свое произведение.      
 
Цьогоріч в конкурсі, який є єдиним в Україні, свої знання випробовували близько 200 школярів. Переможцями стали лише 6-ро. 
  
Любов Покроєва ректор Харківської академії неперервної освіти 
 
Останні два роки ми пропонуємо нашим учням - конкурсантам, які виявили бажання брати участь в цьому конкурсі таку тему, де б вони могли розкритися не тільки як знавці української мови, як оратори, а ще й як громадяни України. 
 
Губернатор Харківщини Юлія Світлична привітала жителів регіону з Днем української писемності та мови. І закликала всіх розмовляти виключно державною.  
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Українська мова несе в собі генетичний код нашої нації. У часи, коли українці не мали власної держави та виборювали право на свободу й незалежність, саме мова об’єднувала, згуртовувала та підтримувала зв’язок нашого народу. Міць та сила українського духу, закодовані в нашій мові, витримали всі утиски. І сьогодні всі ми є свідками реалізації того, чого прагнули покоління українців. Маємо справжній культурний підйом, бачимо стрімкий розвиток сучасної української літератури, театру, кінематографу…А головне – маємо розвиток українського слова, стрімке збагачення мови. Маємо генетичний код, який понесуть у майбутнє сучасні діти України.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу