Геннадия Дронова отправили в СИЗО

9 ноября 2017, 13:42
 

42 дні у ізоляторі тимчасового тримання без права внесення грошової застави. Такий запобіжний захід обрала суддя Київського районного суду Харкова Геннадію Дронову.

Зі статусу свідка в підозрювані. У Київському районному суді Харкова оголошено рішення по справі Геннадія Дронова. Сторона обвинувачення виставила водієві "Туарега" підозру. про те, що він порушив правила проїзду перехрестя і почав рухатися на попереджуванний сигнал світлофору. Більше 10 годин судових баталій, відвід судді, шість перерв, остання з яких більше 4 годин - і суддя зачитує вирок.
 
Наталя Єфименко суддя Київського районного суду
 
Застосувати відносно Дронова Геннадія Олексійовича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в слідчому ізоляторі на 42 дні, до 19 грудня 2017 року включно. 
 
І це без права внесення грошової застави. Тримання у слідчому ізоляторі, саме такий запобіжний захід, є оптимальний для Дронова, впевнені слідчі. Бо є певні ризики.
 
Віта Дубовик речник прокурора Харківської області
 
Починаючи від можливості переховуватися від слідства або негативно впливати на хід розслідування та впливати на свідків. Як приклад, наводилися такі факти як те, що один зі свідків пасажирка "Туарегу", вона знайома підозрюваного і він може на неї впливати. Крім того судово-медична експертиза не встановила у нього пошкодження хребта, одже це говорить про те, що він не потребує стаціонарного лікування. 
 
Геннадій Дронов учасник ДТП
 
Очень неожиданно, очень. У меня ещё мама осталась дома, ей 81 год - она сердечница. Я не знаю, что с ней будет просто. Просто не знаю. Я прав, 1000% прав, я внутри себя это чувствую. Просто обидно за справедливость наших судов, понимаете о чём я говорю.
 
Вже із залу суду Геннадія Дронова відправили під конвоєм до ізолятору. Захист водія "Туарега" планує найближчими днями звернутися з апеляцією.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу