В Харькове создадут "Школу для родителей"

9 ноября 2017, 12:20
 

У Харкові запрацює "Школа для батьків" - це новий проект, що був ініційований міською батьківською радою. Розпочнеться він вже найближчим часом і взяти в ньому участь зможуть всі батьки, які піклуються про здоров'я своїх дітлахів.

Це перше в цьому навчальному році засідання міської батьківської ради, під час якого і було представлено новий для Харкова проект "Школа для батьків". Тож дорослі також сядуть за парти і будуть вчитися тому, як правильео виховувати своїх дітей і яку необхідно створити в родині атмосферу, аби дітлахи зростали здоровими і відчували себе щасливими. 
 
Лариса Манерко голова Харківської міської батьківської ради 
 
Пообщавшись с родителями, знаем, что они готовы учиться, они хотят учиться и самое интересное, что пообщавшись с детьми, знаем, что мы можем поучиться даже у наших детей и мы хотим запустить проект "Школа для родителей", где мы будем проводить тренинги с известными людьми, с лекторами, которые будут рассказывать как это сделать и что для этого нужно. 
 
Втім вирішальну роль у фізичному і психічному здоров'ї дітей грають не тільки батьки. Дітлахи мають почуватися комфортно і безпечно і в навчальних закладах, а це зазначають освітяни, вже їхня задача - створити всі умови для якісного навчання та всебічного розвитку школярів.   
 
Ольга Деменко директор Департаменту освіти Харківської міської ради 
 
Условия это материально-техническая база школ.  Прежде всего это ремонт крыш, но это сейчас уже не горящее и не проблема, потому что она находится у нас под чётким контролем. Мы сейчас работаем над тем, чтобы отремонтировать спортивные и актовые залы, туалеты, чтобы ребёнок был в состояние такого психо-физиологического комфорта, тогда он будет и с удовольствием учиться.
 
За словами Ольги Деменко, тільки цьогоріч на покращення матеріально-технічної бази шкіл, дитсадків і позашкільних закладів Харкова було спрямовано понад 150 мільйонів гривень - коштів державної субвенції та з міського бюджету. І надалі це питання залишатиметьс пріоритетним в роботі міської влади. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу