Харьковский высший колледж искусств отмечает 50-летие

9 ноября 2017, 13:31
 

Харківський вищий коледж мистецтв відзначає ювілей - 50-річчя з дня заснування. Саме зі стін цього навчального закладу вийшли у світ чимало знакових особистостей. Це і народна артистка України Ніна Шестакова, і колишній міністр культури Дмитро Остапенко.

Більше того, половина трупи Харківського оперного театру імені Лисенка свої перші творчі кроки робили якраз в Харківському коледжі мистецтв. Нині практично в кожному куточку Слобожанщини в клубах та бібліотеках працюють саме випускники закладу, який святкує ювілей. Під час урочистостей викладачі і наставники коледжу мистецтв отримали грамоти та подяки харківської міської ради та міського голови.  Як зазначила директор навчального закладу, вони не налаштовані збавляти свої темпи розвитку. 
 
Любов Морозко директор Харківського вищого коледжу мистецтв 
 
Зараз йдуть реформи, дуже важко нам зараз в цей період реформації, як кажуть, але ми намагаємось це робити. Тому, що от зараз ми б дуже хотіли, щоб наш диплом – диплом молодшого спеціаліста був визнаним і в європейському просторі.
 
Тетяна Чечетова-Терашвілі  заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету Харківської міської ради
 
Харьков - это уникальный город. За свою многовековую историю он сформировал свой культурный потенциал. И вы - люди искусства являетесь его лицом. У вашего колледжа важная и стратегическая миссия сформировать тот потенциал, сформировать благоприятную среду для творческой молодежи. Найти тот талант, найти тех уникальных людей, которые сформируют имидж города и нашей страны. И в наше непростое время ваша задача возродить веру и укрепить в наших детях то, что нужно следовать своему призванию. И я уверена, что эта сложная задача вам по плечу.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу