Сезонные заболевания. Советы медиков по профилактике

6 ноября 2017, 11:15
 

За останній місяць на Харківщині захворіли майже тридцять сім тисяч людей. До лікарні поклали майже вісімсот. У захворілих діагностували грип А, парагрип та аденовірус, повідомили у облдержадміністрації. Наші кореспонденти запитували фахівців, як захистити організм від хвороб?

Міська поліклініка номер вісім. Останнім часом, констатують медики, кількість тих, хто має гострі респіраторні захворювання збільшилась. Однак це звичайна статистика будь-якого року. Грип з початку епідсезону тут ні у кого не діагностували.  
 
Інна Андрусович лікар-інфекціоніст міської поліклініки №8
 
С ОРЗ, лихорадками да, конечно, как и в любой другой год, это похолодание и естественное поднятие вызовов, лиц, которые жалуются на поднятие температуры. Если мы можем сравнить с прошлым годом, то наоборот, я бы сказала, что вызовов с лихорадящими намного меньше.
 
Взагалі, за останній місяць у регіоні захворіли майже тридцять сім тисяч людей, повідомили у облдержадміністрації. До лікарні поклали близько восьмисот людей. У захворілих діагностували грип А, парагрип та аденовірус, проте до епідпорогу, переконують, ще далеко. Медики радять берегти своє здоров'я: не переохолоджуватись, менше відвідувати місця великого скупчення людей, а також вакцинуватись.  
 
Інна Андрусович лікар-інфекціоніст міської поліклініки №8
 
Вакцинация, в принципе, даже в период эпидемии возможна. Да, это не есть хорошо, потому что для формирования иммунитета от 10 до 15 дней и за этот период не желательно болеть, чтобы сформировался иммунитет. Но всякие ситуации бывают, и если уже эпидсезон в разгаре, а необходима вакцинация, то это можно сделать в любой момент.
 
Також, говорить Інна Андрусович, важливо відпочивати та повноцінно харчуватись. А саме вживати сезонні овочі та фрукти, не ганятись за екзотикою. Крім того, у разі погіршення самопочуття - не займатись самолікуванням та краще залишитись вдома. Адже все це може призвести до ускладнень. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу