Адвокаты Кернеса: это дело имело заказной политический характер с самого старта его досудебного расследования

23 октября 2017, 15:46
 

У Київському районному суді Полтави сьогодні пройшло чергове засідання в справі Харківського міського голови Геннадія Кернеса та двох його охоронців: Віталія Блінніка та Євгена Сміцького. Власне, розгляд матеріалів, які представники Генпрокуратури хочуть долучити до справи.

Вивчали один том протягом 5  годин.  Адвокати Геннадія Кернеса неодноразово наголошували у своїх клопотаннях, що частина матеріалів - є безпідставними, які не стосуються суті основної кримінальної справи. Більше того сторона захисту міського голови зауважує, що вони не мали змоги ознайомитися з матеріалами справи на досудовому розслідуванні, а харківський міський голова отримав повідомлення про підозру з порушенням закону. А це говорить не лише про грубе порушення самої процесуальної процедури, а й порушує права і свободи Геннадія Кернеса, наполягають адвокати.
 
Олександр Гунченко адвокат Геннадія Кернеса 
 
У Геннадия Кернеса не было статуса «подозреваемого» , поскольку подозрение ему было объявлено с грубейшими нарушениями УП закона и целый ряд грубых вопиющих нарушений, которые вскрываются по ходу изучения материалов досудебного расследования. Качество работы следствия ниже низшего предела и совершенно очевидно, во всяком случае для меня, что следствие было заангажировано, предвзято и необъективно по отношению к Геннадию Кернесу. Нам совершенно ясно и понятно на данной стадии, что это дело имело заказной политический характер с самого старта сначала его досудебного расследования. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу