Будущий Президент будет из Харькова - представители Ассоциации городов Украины

21 октября 2017, 13:52
 

Вони приїхали до Харкова, аби на власні очі побачити як тут жителям міста надають адміністративні та соціальні послуги. Для цього представникам Асоціації міст України, не порушуючи робочий процес у центрі, показують роботу Прозорого офісу Шевченківського району, куди щодня звертаються більше тисячі осіб з різних питань.  Делегати прискіпливо оглядають і розпитують про кожну дрібничку.  
 
Вікторія Крута представник місцевого самоврядування м. Славута (Хмельницька область) 
 
Я звернула увагу в першу чергу на дитячу зону, у нас також є дитяча зона, однак такої чудової послуги, як у вас немає, - стосовно того, що можна залишити дитину на весь цей період, коли ти займаєшся тут вирішенням, ну безпосередньо своїх власних питань.
 
Гостям пропонують зареєструватися на одну з послуг. Щоб вони на собі випробувати, всі плюси роботи Прозорого офісу.    
 
Олена Їздакова представник місцевого самоврядування м. Лисичанськ (Луганська область) 
 
Ми дуже раді за наших колег. Ми дуже багато чого корисного для себе корисного  черпнули. Ми будемо також працювати в даному напрямку. Ну, для людей дуже зручно. Дуже. Вони не стоять в чергах , ми все це на собі перевірили, навіть, розпечатали ті чеки, що є. Приїдемо додому, колегам своїм покажемо. Докладемо своєму міському голові. Все те, що ми тут побачили, - розповімо і я думаю, що ми будемо старатися зробити для наших людей прозорий офіс. 
 
Гостям Прозорого офісу показали, якою будівля була до реконструкції, і скільки харківській мерії довелось докласти зусиль, щоб вона виглядала так як нині. І що найголовніше, щоб люди в Прозорому офісі могли отримувати послуги: зручно, якісно та оперативно. Питання з особливою категорію населення, розповідають делегації, також вдалось вирішити. Для цього співробітників завчили мові жестів. 
 
Людмила Кіреєва представник місцевого самоврядування м. Новоград-Волинський (Житомирська область) 
 
Все прозоро. Все гарно оформлено. Людям доступно. І для спеціалістів, мені здається, також дуже зручно. Що архів, що бек і фрон -офіс. Я задоволена. Я також собі хочу такий же прозорий офіс, щоб був у нас - в нашому місті.
 
Саме для того, аби набратися досвіду, вони кажуть, і приїхали до Харкова. Місто ж в свою чергу, зазначили керівники профільного департаменту, готове не лише показати, а й допомогти своїм партнерами розвивати сферу надання послуг у їх містах.  
 
Вікторія Китайгородська директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку 
 
Таких центров как в городе Харьков нет на Украине, - таких масштабных, с таким количеством услуг. Поэтому мы с большими удовольствием встречаем гостей со всех городов Украины, мы уделяем им большое внимание, но нам тоже очень важно перенимать их опыт, их знания. И для нас такие встречи очень важны. Это важно для того, чтобы мы вместе  отрабатывали новые методы, новые подходы в работе и так же совместно влияли на процесс реформирования системы услуг.  
 
Після двох днів візитів до мерії, центрів та годин розмов на серйозні теми з розвитку та обміну досвідом в сфері надання соціальних та адміністративних послуг  - представники асоціації міст України нарешті знайшли час для дозвілля,- побачити осінній Харків у всій його красі. В парку Горького для делегації влаштували пізнавальну екскурсію.  
 
Гостям показують кожну зону парку, де харків'яни зазвичай проводять свій вільний час. Зону для романтичних прогулянок,  спортивного життя і простого релаксу після бурхливих міських буднів. 
 
Валентина Кулініч представник місцевого самоврядування м.Ніжин (Чернігівська область) 
 
Враження неземні. Я перший раз в Харкові. Я не очікувала. Чудове місто. Навіть може змагатися з Києвом. І напевне позитивніше.  Про парк, я в принципі також не очікувала такого. Дуже все гарно. Дуже все доглянуто. Вашому меру - респект. Молодці - молодці. Ми взагалі по місту їздили, то місто чудове. Дуже доглянуте, дуже все зроблене з любов'ю. Видно, що для людей. 
    
Олена Стоянчук представник місцевого самоврядування м.Нова-Каховка ( Херсонська область) 
 
Відчувається, що місто розвивається. Ми постійно бачимо людей, які прибирають ці вулиці і те, що люди вдячні тому, що таке робиться у місті. Парк це ж казка просто.Такого парку, мабуть, я ще не бачила. Хоча і в Києві була. Ця масштабність. І те, що саме для людей, то й же будиночок  Малюка. Все безкоштовне. 
 
Ольга Колісниченко представник місцевого самоврядування м. Первомайськ  (Миколаївська область)
 
Харків дуже мене вразив. Я була тут понад 20 років тому. Я побачила геть інше місто. Зараз ми знаходимось ось в цьому парку, ви знаєте, це вражає, що сьогодні харків'яни мають таке місце, де в вони можуть відпочивати , де все передбачено для людини. Це дуже добре. І я вважаю, що , мабуть, майбутній Президент буде з міста Харкова. 
 
Гості українських міст, які вперше відкрили для себе Харків, залюбки фотографуються на згадку і обіцяють повернутися. 
 
- Мені хочеться побувати у цьому парку, із своєю сім'єю із своєю сімєю більше. Не тільки по роботі. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу