Пострадавшим в аварии на Сумской продолжают предоставлять необходимую медицинскую помощь

20 октября 2017, 18:46
 

Дві доби харківяни слідкуют за станом здоров'я постраждалих в дорожньог-транспортній пригоді на Сумській. Кожного дня лікарі повідомляють, що зроблено, і які є сподівання на подальший розвиток одужання. Насьогодня у медиків прогнози оптимістичні, переконують стан важкий, але стабільний

Лікарі продовжують боротися за життя постраждалих в аварії, що сталася ввечорі середи у центрі Харкова на розі Бурсацького узвозу та вул Сумської. Четверо постраждалих у ДТП, які знаходяться в міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги, живі, і їм продовжують надавати всю необхідну допомогу. Сьогодні одна з них 27 річна Оксана Євтєєва (Берченко) почала прокидатися і подавати ознаки свідомості, а її сестра Діана, як і раніше, знаходиться у вкрай важкому стані.
 
Андрій Козаченко заступник головного лікаря лікарні швидкої та невідкладної допомоги
 
Одна из тех женщин, которые находятся в реанимации и состояние которых расценивалось как тяжёлое и крайне тяжёлое. Одну удалось стабилизировать. Сейчас идут попытки перевести её на самостоятельное дыхание, т.е. скорей всего она будет дышать самостоятельно. Вторая, которая крайне тяжёлая на данный момент ближе к стабильному. Тяжёлая, но стабилизируется. 
 
Обидві жінки, додав Андрій Козаченко, знаходяться на апараті штучної вентеляції легенів. Двоє інших постраждалих, що також на ранок були у лікарні потроху йдуть на поправку. 
 
Андрій Козаченко заступник головного лікаря лікарні швидкої та невідкладної допомоги
 
Они в абсолютном сознании. Т.е. они в отделении и транспортируются на различные методы обследования, т.е. угрозы их жизни нет. 
 
У всіх постраждалих, зазначили в лікарні швидкої та невідкладної допомоги є всі необхідні медикаменти та кров для переливання. Усі витрати на лікування та післяопераційний період постраждалих у аварії на Сумській взяла на себе міська рада.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу