Представителям ассоциации городов Украины в Харькове показали работу Прозрачных офисов

19 октября 2017, 15:36
 

Після не зовсім нудних засідань гостей повели на екскусрію. І не куди інде а до Прозорого офісу, де харківянам надають адмінвстративні та соціальні послуги. Більше у матеріалі наших кореспондентів.

Вони приїхали до Харкова, аби на власні очі побачити як тут жителям міста надають адміністративні та соціальні послуги. Для цього представникам Асоціації міст України, не порушуючи робочий процес у центрі, показують роботу Прозорого офісу Шевченківського району, куди щодня звертаються більше тисячі осіб з різних питань.  Делегати прискіпливо оглядають і розпитують про кожну дрібничку.  
 
Вікторія Крута представниця мерії м. Славута
 
Я звернула увагу в першу чергу на дитячу зону, у нас також є дитяча зона, однак такої чудової послуги, як у вас немає, - стосовно того, що можна залишити дитину на весь цей період, коли ти займаєшся тут вирішенням, ну безпосередньо своїх власних питан.
 
Гостям пропонують зареєструватися на одну з послуг. Щоб вони на собі випробувати, всі плюси роботи Прозорого офісу.    
 
Олена Їздакова представниця мерії м. Лисичанськ 
 
Ми дуже раді за наших колег. Ми дуже багато чого корисного для себе корисного  черпнули. Ми будемо також працювати в даному напрямку. Ну, для людей дуже зручно. Дуже. Вони не стоять в чергах , ми все це на собі перевірили, навіть, розпечатали ті чеки, що є. Приїдемо додому, колегам своїм покажемо. Докладемо своєму міському голові. Все те, що ми тут побачили, - розповімо і я думаю, що ми будемо старатися зробити для наших людей прозорий офіс.
 
Гостям Прозорого офісу показали, якою будівля була до реконструкції, і скільки харківській мерії довелось докласти зусиль, щоб вона виглядала так як нині. І що найголовніше, щоб люди в Прозорому офісі могли отримувати послуги: зручно, якісно та оперативно. Питання з особливою категорію населення, розповідають делегації, також вдалось вирішити. Для цього співробітників завчили мові жестів. 
 
Людмила Кіреєва представниця мерії м. Новоград-Волинський
 
Все прозоро. Все гарно оформлено. Людям доступно. І для спеціалістів, мені здається, також дуже зручно. Що архів, що бек і фрон -офіс. Я задоволена. Я також собі хочу такий же прозорий офіс, щоб був у нас - в нашому місті. 
 
Саме для того, аби набратися досвіду, вони кажуть, і приїхали до Харкова. Місто ж в свою чергу, зазначили керівники профільного департаменту, готове не лише показати, а й допомогти своїм партнерами розвивати сферу надання послуг у їх містах.  
 
Вікторія Китайгородська директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку 
 
Таких центров как в городе Харьков нет на Украине, - таких масштабных, с таким количеством услуг. Поэтому мы с большими удовольствием встречаем гостей со всех городов Украины, мы уделяем им большое внимание, но нам тоже очень важно перенимать их опыт, их знания. И для нас такие встречи очень важны. Это важно для того, чтобы мы вместе  отрабатывали новые методы, новые подходы в работе и так же совместно влияли на процесс реформирования системы услуг. 
 
Наступний об'єкт, який відвідають гості  - найбільша гордість міста - Регіональний центр послуг, що на початку вересня  запрацював на Тракторобудівників 144 для жителів не лише Харківщини, а й інших регіонів України. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу