Глава Харьковской облгосадминистрации встретилась с военнослужащими региона

12 октября 2017, 15:36
 

Військовослужбовці Харківщини отримали привітання та нагороди до Дня захисника України, дня козацтва та свята Покрови. Святковий прийом вудбувся в стінах Харківської облдержадміністрації. Губернатор області привітала всіх присутніх і зазначила, що кожен військовий сьогодні віддає свою душу і серце нашій Державі.

На урочиситій зустрічі і військовослужбовці і учасники АТО. До дня захисника України всі вони приймають вітання зі своїм професійним святом. Під час привітання, голова обладміністрації Юлія Світлична зазначила, що професія військового завжди була прикладом.
 
Юлія Світлична голова  Харківської облдержадміністрації
 
Тому що саме ви тоді коли потрібно, йдете без сумніву захищати мир. Саме на вас і сьогодні ми покладаємо велику надію, саме ви бороните кордон надаючи можливість всім колективом робити свою справу. Гідно представляти нашу державу, гідно працювати за для її розвитку. 
 
Керівник області подякувала військовим та наголосила що саме від мужніх, та патріотичних людей, залежить мир в  області та загалом в Україні. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Саме вам слова великої щирої подяки. Саме ви сьогодні є прикладом і взірцем для нашого підростаючого покоління. Саме ви є прикладом патріотизму, саме ви стоїте на кордоні нашої незалежності. 
 
По закінченню урочистостей, губернатор області  ще раз привітала всіх зі святом та вручила військовим нагороди. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу