Глава ХОГА вместе с участниками АТО проведала пациентов областного госпиталя ветеранов войны

12 октября 2017, 15:40
 

Лише разом, об'єднавшись, і не звертаючі уваги ні на що, ми будемо розвиватися та рухатися вперед і зможемо зробити добрі справи для майбутнього. З такими словами, під час зустрічі звернулася губернатор області Юлія Світлична до пацієнтів обласного шпиталю ветеранів війни.

У переддень Покрови та Дня захисника України, голова облдержадміністрації Юлія Світлична зустрілася з ветеранами війни, аби подякувати їм за їхню мужність та за їхні справи.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Кожен з вас знає, якою ціною, нам дістається мир. Яку ціну ми платимо за цей мир. Не тільки зараз а й всі роки поспіль. Я хочу подякувати за те що ви зробили за те що ви робите, за те яких синів ви виростили. За  те нове покоління, яке сьогодні боронить нашу область, боронить Україну.
 
Разом з тим голова облдержадміністрації ознайомилася з роботою медустанови, в якій лікуються та проходять реабілітацію учасники та ветерани АТО. Окрім фізичного відновлення, пацієнтам надають і психологічну допомогу. Також Юлія Світлична поінформувала ветеранів про виконану роботу щодо відновлення матеріально-технічної бази. Це нове обладнання та ремонт харчоблоку. Загалом  робота в цьому напрямку триває. І у закладах різних сфер і соціальної і медичної  і освіти, по всій області, має бути проведений необхідний ремонт.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу