В Харькове высадили самую большую в Украине аллею сакур

12 октября 2017, 16:57
 

Велетенська - найбільша в Україні алея сакур зявилась у місті. 80 дерев. Майже 200 метрів завдовжки. Такою найближчими роками побачать алею парку Горького. Такий подарунок зробила Японія Харкову. Як висаджували останні дерева сакури і що симвлізуватиме алея у нашому наступному матеріалі.

Шматочок Японії просто у самому серці Харкова. Це про майже двухтот метрову алея сакур, що з'явилась у Харкові. Сьогодні у парку ім. Горького Харківський міський голова Геннадій Кернес, губернатор Харківщини і Надзвичайний та Повноважний посол Японії в Україні долучилися до фінальної висадки сакур.
 
Ця алея із 80 дерев сакури - подарунок Харкову від Японії, на знак 25-річчя встановлення дипломатичних відносин  з Україною. 
 
Шігекі Сумі Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні 
 
Я дуже сподіваюся, що висаджені дерева сакур стануть символом більш тіснішої дружби між Харковом та Японією. Показово, що і ваш міський голова і ваш губернатор говорили зі мною про інтенсифікацію співробітництва в бізнесі. І я впевнений, що посаджені сьогодні дерева стануть символом цього більш інтенсивнішого партнерства.
 
Як зазначила губернатор Харківщини, ця алея стане однією з родзинонок Харкова та і всього регіону.  
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
То, что мы сегодня садим деревья это знак доверия и дружбы. Господин Посол, я вас уверяю, что это для нас очень ценно, и наша дружба в надежных руках. Добрые идеи всегда порождают добрые дела. Сакура - это дерево добра. Поэтому я уверена, что с этой аллеей в Харькове будет еще больше добрых дел.
 
Ця алея, що була висаджена в Харкова - є найбільшою в Україні. Міський голова Геннадій Кернес пообіцяв представникам Японії дбати про дерева. І наголосив, що Харків завжди був і буде відкритим для міжнародних партнерів. З дипломатами Японії нині, підкреслив мер, є повне порозуміння щодо подальшого співробітництва. 
     
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Я хочу поблагодарить господина Посла и Правительство Японии за то, что Харьков был присоединен к другим городам Украины, где будет высажена сакура. Эта алея будет одной из самых любимых алей харьковчан, тем более, что мы будем дальше ее развивать и облагораживать. Высадка таких деревьев как сакура, о которой говорила госпожа губернатор, что это добро мир, счастье. Я думаю, что частичка Японии, символ Японии сегодня в Харькове. И это прекрасно. Тем более, вы видите, что даже тучи расступились, и перестал идти дождь. Скорее всего это влияние - присутствие японского такого духа здесь в городе сегодня.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу