Кровли харьковских многоэтажек на ремонте

13 сентября 2017, 15:18
 

Повідомляють про виконану роботу і міські покрівельники, які працюють на багатоповерхівках, допоки дозволяє погода. Цього разу бригада працює на об'єкті, дах якого не ремонтувався роками, а тому потрібно було проводити капітальний ремонт.

Останнім часом вона вже просто не виконувала своєї головної, захисної функції. Тож у мешканців багатоповерхівки по бульвару Жасміновому, 4-А, що у Слобідському районі, особливо у тих, які мешкають в квартирах на верхньому, 9, поверсі було чимало нарікань на покрівлю, що протікає. Після звернення до мерії комунальники стали до вирішення цієї проблеми. 
 
Олександр Бондаренко головний інженер КП "ХРБП"
 
Всё было очень плохо. Более половины квартир верхних этажей протекали, очень много было жалоб. Естественно, нужно было принимать срочные меры. Кровля была изношена сильно, поэтому текущий ремонт здесь не помог бы никак. Поэтому был снят полностью весь ковёр рубероидный, снята была стяжка. Выполнено всё по-новой с уклонами, уложено два слоя рубероида. С примыканиями. Отремонтированы парапеты. 
 
К роботам з відновлення зношенного від часу покриття на даному об'єкті покрівельники приступили у середині червня. Зараз роботи вже на завершальній стадії. Плановий кінцевий термін виконання робіт - кінець вересня. Проте покрівельники йдуть з випередженням графіку на 2 тижні. 
 
Олександр Бондаренко головний інженер КП "ХРБП"
 
Правильно организованная работа, т.е. логистика подвоза материалов, обеспечение всем необходимым людей. Организация работ, специалисты - кровельщики, жестянщики. Т.е. правильно сработанная комплексная бригада - даёт результат правильный. 
 
Насьогодні силами КП "ХРБП" з 46 м'яких покрівель, що включені до плану робіт підприємства на цей рік вже оновлено 26 дахів багатоповерхівок, загальною площею понад 26000 квадратних метрів. В роботі залишається ще 20 проблемних дахів.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу