Президент Украины открыл дорожное движение на реконструированном мосту в Изюме

22 августа 2017, 19:50
 

Харківщину з робочим візитом відвідав Президент України. Петро Порошенко відкрив дорожній рух на відреконструйованому мосту в Ізюмі. Це один з найбільших мостів області. Також голова держави серед подальших пріоритетів назвав ремонт дороги з Харкова, на Ізюм і на Слов'янськ.

Міст в Ізюмі - один з найбільших в Харківській області. Тут проходить стратегічна дорога "Київ-Харків-Довжанський", що забезпечує основний зв'язок із зоною АТО. міст практично відбудували. І на відкриття приїхав Президент України Петро Порошенко. Голова держави відзначив, що відновленню доріг в Україні та цього мосту сприяла децентралізація та митний експеримент.
 
Петро Порошенко Президент України 
 
Я розпочав митний експеримент. Що це означає? Раніше гроші, які кралися на митниці, набивалися в кишені контрабандистам і злочинцям від влади, ми мали вивести на світло і примусити вкласти їх в бюджеті, і працювати нарешті на людей. Як замутивувати людей? Залишити гроші там, де вони збираються. На цьому базувалася моя програма децентралізації, з цим я йшов на президентські вибори і з цим мене підтримав український народ.
 
Митний експеримент, каже Петро Порошенко, тепер планують розповсюджувати по всій країні. Кошти від цього й надалі направлятимуть на відновлення дорожнього фонду.
 
 
Петро Порошенко Президент України 
 
Разом з дорогами, які будуються в центрі країни, на заході, я сказав, що дорога, яка має бути побудована Харків- Ізюм- Слов'янськ, має бути серед наших пріоритетів. 
 
Дорогу, наголосив Президент, мають оновити вже цього року. Спільними зусиллями керівництва держави та Харківської області. Петро Порошенко відзначив, що після звернення губернатора Юлії Світличної дав доручення Мінфіну змінити бюджетний розпис щодо фінансування ремонту дороги. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу