Харьковчане смогут проконтролировать распределение бюджетных средств

31 июля 2017, 13:37
 

Прозорі місцеві бюджети - шлях до розвитку місцевих громад. В цьому впевнені європейські партнери України та міжнародні експерти з розвитку місцевого самоврядування. Аби посприяти українцям в процесі цього самого розвитку, ЄС профінансував новий проект, який вже сьогодні стартує на Харківщині.

Контроль та співпраця. У Харківській області стартує проект "Прозорий бюджет як інструмент громадської участі". Його кінцева ціль - долучення пересічних громадян, активного прошарку населення до процесу формування і розподілу бюджетних коштів.
 
Олександр Чумак голова "Асоціації приватних роботодавців" 
 
Мы для себя поставили цель начальную промониторить программу содействия развитию предпринимательства. Изучить эффективность использования средств и внести свои предложения для того, чтобы эффективность этих средств была повышена. Кроме этого мы делаем упор на направления помощи переселенцам и ветеранам АТО.
 
Проект реалізується за підтримки обласної адміністрації, і там вже пообіцяли надати його учасникам всю необхідну інформацію щодо фінансування тих чи інших програм. Що ж до самих учасників, ними стануть представники громадських організацій Харкова та області. 
 
Олександр Чумак голова "Асоціації приватних роботодавців" 
 
Проект рассчитан на шесть месяцев. Но он не закончится. Далее мы планируем перейти на уровень районов Харьковской области. То есть, начинать будем с областного бюджета, а потом перейти на районы, чтобы полученный опыт передать общественности на уровне районов.
 
Організатори проекту зауважують, що ідея його реалізації зародилась у харківських громадських діячів спільно із європейськими експертами з розвитку місцевих бюджетів та місцевого самоврядування. І релізовуватись він буде також за підтримки та за фінансової участі Євросоюзу.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу