Какой двор коммунальщики Московского района представят на городской конкурс?

17 июля 2017, 16:10
 

Сьогодні шляховики займалися і відновленням внутрішньоквартальних доріг. Одна з яких у дворі по проспекту Тракторобудівників, 142. Там наразі триває процес підготовчих робіт. В свою чергу двірники теж задніх не пасуть займаються впорядкуванням прилеглої території. Саме цей двір вони представлять на міський конкурс, як кращих з благоустрою.

В одному з дворів типового спального району Салтівки працюють двірники. Його площа близько 10 000 квадратних метрів розташована між трьома багатоповерхівками по проспекту Траторобудівників, 138-А, 140-А і 142. Цей двір комунальники Московського району в цьому році будуть представляти як один з кращих в плані благоустрою на однойменний міський конкурс. 
 
Світлана Іллєнко начальник ділянки №7 Московської філії КП "Харківблагоустрій"
 
Работы начались ещё в весенний период. Участком озеленения выполнены работы по кронированию 35 деревьев, было снесено 4 аварийных дерева. В дальнейшем было произведено понижение пней ранее снесённых деревьев. Так же были выполнены работы по демонтажу шин на детской площадке, ограждающей её. Более 50 штук. Так же выполняли работы по высадке кустарника. 
 
Також, додає Світлана Іллєнко, для розбивки квіткових панно був завезений чорнозем. Розбиті 4 чималі за розмірами клумби, що оформлені у декоративні сегменти. На них висаджено 5 000 петуній, сальвій та вербен. Наразі за квітниками ведеться щоденний догляд. Не обійшли, як от і сьогодні, комунальники роботи з фарбування. Оновленно близько чотирьох десятків лав для відпочинку та двох десятків урн для сміття. Нещодавно до роботи з благоустрою двору долучилися шляховики.
 
Світлана Іллєнко начальник ділянки №7 Московської філії КП "Харківблагоустрій"
 
Выполняется асфальтировка внутриквартальных дорог, будут сделаны новые пешеходные дорожки. В планах реконструкции детское футбольное поле. Будут перенесены ворота в другую сторону, т.к. на данный момент через футбольное поле проходит пешеходная дорожка. В дальнейшем этого не будет. Для удобства игры в футбол детей, поле будет сдвинуто в сторону. Завезён песок, посеяна газонная трава. Будет красиво и удобно детям играть. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу