В Украине предлагают обучать новой специальности "социальный посредник"

29 июня 2017, 14:47
 

В Україні сформувалась потреба в ефективному, фаховому управлінню конфліктами, так зазначають фахівці в області конфліктології. І ця проблема останнім часом знайшла відгук і різноманітних ініціативах громадських організацій. І вже ведеться мова про таке поняття як соціальний посередник.

Коаліція громадських організацій презентує у Харкові "Інститут соціального посередника". Це цІла низка проектів, що направлені на вирішення конфліктних ситуацій з тим щоб навчитися їх попереджати і тим самим запобігати насильництва. Фахівці з України та США, які багато працювали в цьому напрямку, кажуть, готові поділитися досвідом. 
 
Наталія Зубар голова правління "ГО Майдан-моніторинг"
 
Конфліктологія - це те, чому нас не навчали взагалі, а конфлікти в принципі з нашої точки зору  це позитивне , це може бути поштовх до розвитку, якщо цей конфлікт протікає цивілізовано. Тому в широкому плані наша діяльність це навчання конфліктології.
 
Соціальний посередник, зазначають фахівці - це як нова професія, володарі якої навчатимуть тонкощам конструктивного вирішення конфліктів, а ще толерантності, людяності та взаємопорозумінню.   
 
Ігор Дубровський координатор проектів "ГО Майдан-моніторинг"
 
Посредничество между потенциальными конфликтантами будь то люди или организации, инициативы, всё что угодно. Главная задача это инклюзия диалога, как можно большего числа участников в процесс диалога.  
 
В деяких вишах на сході України, громадські діячі включили таке поняття як "соціальний посередник" для вивчення на факультативах. Але мають намір впровадити це і в освітню програму в школах. А поки для харківських фахівців планують організувати курси "Управління конфліктами". 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу