Оздоровительные лагеря начали готовиться к сезону

19 марта 2012, 18:09
 

Цього року з облбюджету планують виділити 70 мільйонів гривень на п`ять років, щоб відремонтувати дитячі табори. Робитимуть це поступово, тому дітей у відпочинку не обмежуватимуть. Наразі оздоровчі заклади вже почали готувати до літнього сезону.

У червні мають відкрити двері понад сорок таборів. Торік працювало стільки ж. Там оздоровились більше тридцяти тисяч дітей. Справа не лише у кількості, а й у якості  відпочинку. У кожному закладі малечу не лише розважали і загартовували, а й добре годували. Їжа була вітамізована та повноцінна. Та поряд з плюсами, були і недоліки в роботі. Особливо це стосується пришкільних закладів відпочинку, де були проблеми з проточною водою у харчоблоках. Щоб цього літа прогалин в огранізації роботи таборів не було їх завчасно перевіряють.

Михайло Добкін голова Харківської облдержадміністрації
 Во время рабочей поездки я не мог не посетить один из успешно работающих лагерей, который без единой копейки бюджетных средств имеет самую дешевую стоимость отдыха для детей. Они в этом году еще ее снижают, 1480 гривен будет стоимость одной путевки для ребенка за смену, это самая низкая цена, которая есть у нас в районе.

І не лише в Чугуївському районі відпочинок і оздоровлення дитини обійдеться батькам дешевше, а скрізь. У середньому ціна двадцятиденної путівки коливатиметься від тисячі чотириста до двох тисяч гривень. За одну зміну малюків забезпечать п"ятиразовим харчуванням, необхідними процедурами та розважальною програмою. 

Олександра Суфіянова, Віктор Ноздрачов, ХИ.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу