В 2017 году абитуриенты будут проходить конкурсный отбор в ВУЗы по-новому

22 мая 2017, 13:14
 

Шпаргалки не допоможуть, тож доведеться покладатись на свої знання. А якщо їх виявиться недостатньо, шанси вступити теж є. Особливо значні вони, якщо обрана спеціальність - з розряду природничо-технічних.

Жодна вступна кампанія в Україні не минає без нововведень. І цього року абітурієнтам також доведеться проходити конкурсний відбір за оновленими правилами. Про це повідомляють в Міністерстві освіти. Відомство запроваджує три різні коефіцієнти, на які помножуватимуться бали ЗНО для абітурієнтів. 
 
Лілія Гриневич міністр освіти та науки України 
 
Если дети поступают в Киев, то их коэффициент 1. Если в Днепр, Львов, Одессу, Харьков - 1,1, если в Донецкую или Луганскую область, в перемещенные вузы, то их коэффициент 1,3. Во всех остальных регионах - 1,2. 
 
А ще простіше вступити до вишу буде абітурієнтам, які обрали природнично-технічні спеціальності - для них також передбачений коефіцієнт. Для тих, хто хоче вчитись на геологів, хіміків, біологів, аграріїв, бали, отримані за тести, помножуватимуться на певну цифру, яку саме, В Міносвіти поки що не поянюють. Проте повідомляють, що привілеї будуть і для жителів глибинки.
 
Лілія Гриневич міністр освіти та науки України 
 
И есть сельские коэффициенты: дети, которые учатся в селах, их конкурсный балл будет умножаться на 1,2. Этих абитуриентов надо поддерживать, потому что они очень часто не имеют доступа к качественному образованию.
 
За допомогою таких нововведень, в освітньому відомстві планують збільшити кількість фахівців непопулярних зараз професій та розосередити успішних студентів по всій Україні, а не тільки по столичних вишах.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу