29 апреля в Харькове откроется сезон Workout

21 апреля 2017, 13:42
 

Вже шостий рік поспіль в Харкові проводиться відкрите змагання зі стріт-воркауту, на яке з усіх куточків країни з'їжджаються кращі спортсмени. Цього року змагання, як і зазвичай, відбудеться в парку Горького - на найбільшому в Україні відкритому майданчику для воркауту. Подивитись на це видовище зможе кожний. А ті, хто зацікавляться, можуть навіть долучитись до популярного руху та взяти участь вже у наступному турнірі.

Час виснажливих тренувань та великих досягнень, час роботи над собою та самовдосконалення. Сезон стріт-воркауту в Харкові відкриється вже незабаром. І відкриється яскраво, подіями, що спортивній молоді Харкова запам'ятаються надовго. Так, двадцять дев'ятого квітня відбудеться змагання з воркауту в парку Горького. 
 
Іван Криленко спортсмен, лідер руху Workout в Харкові 
 
Приезжают участники из всех городов Украины, планируем сделать акцент на шоу. По времени это будет занимать около трех часов. Также у нас открывается первый зал по стрит-воркауту, что дало толчок открытию таких залов по всей Украине.
 
Загалом, матеріально-технічна база до відкриття сезону активних тренувань готова повністю. В кожній школі міста Харкова вже є сучасний новенький майданчик. До занять на них воркаутери активно закликають учнів.
 
Іван Криленко спортсмен, лідер руху Workout в Харкові 
 
Каждую неделю по четыре, по шесть школ посещаем в Шевченковском районе. Мы приходим к ребятам и хотим показать им, что можно в принципе на построенной площадке делать. Не только подтягиваться, но и какие еще физические упражнения можно выполнять 
 
А вправи, дійсно, різноманітні. Навіть для дівчат хлопці з руху стріт-воркаут вигадали цілий комплекс, що покликаний і тіло вдосконалити і здоров'я укріпити.
 
Михайло Греков спортсмен, лідер руху Workout в Харкові 
 
Для девочек в нашем направлении идет больше развитие на таз, на ноги, на пресс. Девочки, если хотят заниматься воркаутом и приходят, мы вначале развиваем эти группы мышц, потом, если они хотят, они учат элементы. 
 
Особлива програма є також для наймолодших, для школярів і для людей дорослих. Тож до безкоштовних занять під дахом та на свіжому повітрі, на сучасних тренажерах та новеньких майданчиках запрошуються всі охочі.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу