В Министерстве охраны здоровья отчитались о работе программы "Доступные лекарства"

21 апреля 2017, 13:49
 

Від серьйозних хвороб та їх трагічних наслідків українців можуть врятувати доступні ліки. В цьому впевнені в Міністерстві охорони здоров'я. Тому й запустили програму, яка дозволяє отримати необхідні препарати в аптеці безкоштовно чи зі знижкою.

Першого квітня стартувала програма "Доступні ліки" Міністерства охорони здоров'я, і чиновники вже звітують про перші її результати. Так, за даними посадовців, програма ефективно запрацювала у Вінницькій, Львівській, Рівненській, Миколаївській, Хмельницькій та Харківській областях. В цих та інших регіонах до неї долучились декілька сотень аптек. 
 
Павло Розенко віце-прем’єр-міністр України.
 
На сьогодні, відпуск ліків за рецептами здійснюють близько 2 700 аптек, але їх кількість і надалі буде збільшуватися. Однак дуже гостро стоїть питання наповнення цих аптек необхідним асортиментом ліків. Тому я ще раз звертаюся до місцевих державних адміністрацій якомога швидше провести відповідні переговори з дистриб’юторами, щоб забезпечити всі аптеки повним переліком ліків, на які розповсюджується ця програма.
 
Так само, кажуть в Міністерстві охорони здоров'я, гострим питанням є проінформованість пересічних лікарів щодо всіх нюансів роботи програми.
 
Уляна Супрун в.о. міністра охорони здоров’я України
 
Програма «Доступні ліки» починається не з аптек – програма починається з візиту до лікаря. Тому ми також звертаємося до лікарів, аби вони якомога краще знали, як працює програма, мали у наявності реєстр ліків-учасників, перелік аптек-учасниць програми у своєму регіоні, були готові виписувати правильні рецепти та заохочували громадян звертатися до них та долучати інших пацієнтів.
 
Між тим, в профільному відомстві закликають українців, які потребують лікування від асми, діабету та серцево-судинних захворювань користуватись перевагами програми "Доступні ліки". Вона, нагадують в Міністерстві, дає можливість людям отримати потрібні препарати безкоштовно або зі значною знижкою.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу