К 5 мая ветераны и инвалиды войны получать материальную помощь

21 апреля 2017, 16:35
 

До п'ятого травня ветерани та інваліди війни отримають грошову допомогу. Розмір цьогорічних державних виплат підвищили на двадцять шість відсотків, повідомили у профільному департаменті обласної адміністрації. Окрім того, фінансування для цих категорій громадян заклали і в обласному бюджеті.

На 26 відсотків зросли виплати для ветеранів та інвалідів війни до Дня Перемоги. З державного бюджету на них виділили трохи більше вісімдесяти чотирьох мільйонів гривень. Кошти отримають п'ять категорій громадян, які визначили в Кабміні.
 
Юрій Шпарага директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА
 
Інвалідам війни та колишнім малолітнім, яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років, в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового утримання, інваліди першої групи - 3500 гривень, інваліди другої групи -3100 гривень, інваліди третьої групи -2700 гривень. Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім, яким на момент ув'язнення не випонилося 18 років, в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового утримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового утримання їх батьків -1200 гривень.
 
Героям Радянського Союзу, яких у Харківській області залишилось двоє - виплатять по три тисячі п'ятсот гривень. Членам сімей загиблих інвалідів та учасників бойових дій, які не одружилися вдруге - по шістсот гривень, дітям партизанів по п'ятсот. Наразі виплати вже проводять. Всього по регіону допомогу від держави отримають трохи більше сімдесяти дев'яти тисяч громадян. Окрім того, з обласного бюджету теж виділили фінансування. По півтори тисячі гривень передбачили для учасників Великої Вітчизняної. 
 
Юрій Шпарага директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА
 
Всі кошти громадянам, які мають право надійдуть до п'ятого травня, хвилюватися немає потреби. Кошти будуть перераховані на банківські рахунки тим громадянам ,які мають банківські картки, тим громадянам, які не мають банківських карток кошти надійдуть через поштові відділення.
 
У випадку, якщо раптом хтось не отримав кошти до п'ятого травня чи не оформив ще потрібного статусу, каже Юрій Шпарага, треба звернутись в районне управління соцзахисту. Там написати заяву і до тридцятого вересня підтримку отримають всі.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу