В Украине вступил в силу закон про электронный госреестр военнообязанных

20 апреля 2017, 13:43
 

Відсьогодні набуває чинності закон про створення Єдиного державного реєстру військовозобов'язаних. До нього вноситимуть дані про громадян віком від вісімнадцяти до шістдесяти років. Коли запрацює новий сервер наші кореспонденти запитували в Харківському обласному комісаріаті.

До Єдиного держреєстру військовозобов'язаних вноситимуть службові та персональні дані. В електронному вигляді. Зокрема, до персональної інформації відноситься дата та місце народження, місце проживання, така ж інфрмація про батьків, реквізити паспорту, відомості про занятість, освіту, реєстраційний номер платника податків. Службові дані - це виконання призову, військова спеціальність. 
 
Сергій Романенко заступник начальника мобілізаційного відділу 
 
На данный момент вся эта работа, которая в военкоматах заключается в ведении воинского учета, она проводится в бумажном виде. Это очень, скажем так, длительный процесс, неудобный для работы. Єдиний державний реєстр набагато спрощує роботу військових комісаріатів.
 
Вноситимуть ці дані до реєстру працівники райвійськкоматів. Вони вже пройшли підготовку, каже Сергій Романенко. В реєстр внесуть інфмормацію про громадян віком від вісімнадцяти до шістдесяти років.
 
Сергій Романенко заступник начальника мобілізаційного відділу 
 
Этим реестром будут пользоваться только военные комиссариаты, главный сервер будут находиться в Киеве, все данные туда будут переходить по защищенной военной связи, не будет общего доступа для граждан Украины.
 
Наразі райвійськкомати ще не користується новим сервером. Повний перехід на нову систему роботи збору та обробки інформації планують провести за два роки. До того часу облік вестиметься на паперових облікових картах.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу