Первый транш из городского бюджета по программе компенсации процентной ставки по теплокредитам в этом месяце получат 126 харьковчан

20 апреля 2017, 14:21
 

Утеплення будинку, заміна котла, встановлення вікон. Будь-які роботи з енергозбереження харків'яни можуть провести вигідно. В місті працює програма компенсації відсоткової ставки по теплокредитам. Скільки всього грошей виділено на цей напрямок та хто став його першими учасниками?

Півтора мільйони гривень. Саме така сума закладена цьогоріч в міському бюджету на програму компенсації відсоткової ставки по теплокредитам. Вона, за ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса, була ухвалена на сесії міськради. Взяти участь у програмі можуть всі городяни, які вирішили утеплити будинок чи замінити котли на більш економні. І їм з міського бюджету компенсують частину відсотків, за якими нададуть кредит в банку.
 
Дмитро Гармаш начальник управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку Департаменту економіки та комунального майна
 
Департаментом проведена робота и выполнены все условия программы по возмещению, утверждённой на сессии. Учётная ставка НБУ, которая компенсируется, составила 14%.
 
Аби стати учасником програми, необхідно лише звернутися до державних банків. Там людина може взяти кредит на енергозбереження у розмірі до п'ятдесяти тисяч гривень і терміном до трьох років. Перші учасники проекту вже незабаром отримають компенсацію з міського бюджету.
 
Дмитро Гармаш начальник управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку Департаменту економіки та комунального майна
 
Всего выдано кредитов банками на 4,5 млн грн. Компенсацию получат 126 заёмщиков.
 
На компенсацію їхніх процентів буде надано з міського бюджету майже п’ятнадцять тисяч гривень, повідомили у профільному Департаменті під час засідання міськвиконкому.
 
Олександр Новак секретар Харківської міськради
 
Согласно процедуре, мы сегодня утверждаем протокол, и эти люди получат компенсации, которые предусмотрены соответствующими программами. Подержим решение? Да. Решение принято, спасибо!
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу