Первый вице-мэр встретился с главами 17 иностранных делегаций

20 апреля 2017, 14:13
 

В рамках туристичного форуму перший заступник Харківського міського голови також зустрівся з головами іноземних делегацій, розповівши про те, що представляє собою місто. Мова йшла і про промислові потужності, і про інфраструктурний розвиток Першої столиці. Та, головне, відповідно до теми зустрічі, про туризм.

Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Мы хотим, чтобы к нам приезжали туристы, смотрели на наши достопримечательности, а показать в Харькове есть что. Мы очень гордимся и парком культуры и отдыха имени Горького, который считается одним из лучших в Европе. Сегодня мы поставили на реконструкцию зоопарк и у нас есть амбициозный план за полтора-два года полностью реконструировать зоопарк))
 
В справі реконструкціїї зоопарку харківська влада, до речі, активно співпрацює та обмінюється досвідом із керівництвом грузинського міста Тбілісі. Це, запевнив перший віце-мер, дає чимало переваг в роботі. І саме налагодження такої ефективної та плідної співпраці із дружніми державами та містами-партнерами - і є ціль дев'ятого туристичного форуму в Харкові. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу